Регіна Тодоренко розкрила мільйонні витрати на власне шоу

0
343

Телеведуча Регіна Тодоренко в минулому році запустила власне шоу на відеохостингу YouTube, а з недавніх пір артистка почала вести його разом з чоловіком, Владом Топаловим, і запрошувати в гості знаменитостей вже не поодинці, а сімейні пари. Така зміна в проекті не випадково: як розповіла Регіна в недавньому інтерв’ю, вона просто прагне знайти для шоу новий формат, трансформувати його в щось “колюче і розважальне”. Зірка телеканалу “Пятница!” Не стала приховувати, що проект вимагає від неї серйозних фінансових вкладень.


“Зараз, щоб зняти один пул (зйомка відразу декількох програм) необхідно близько 80 тисяч доларів (трохи більше 5 мільйонів рублів)”, – уточнила Тодоренко.
Правда, у Регіни і Влада таких грошей немає, так що їм доводиться залучати спонсорів. У перший час провідною допоміг рідній канал. «На самому початку я вклала трохи грошей, більшу частину дав канал” П’ятниця “, з яким тоді працювала», – додала дружина Топалова.


В ідеалі Тодоренко мріє досягти масштабів виходять в США шоу Джиммі Кіммел і Еллен Дедженерес, але не цілком впевнена в своїх силах, тим більше в умовах сьогодення, коли виникла велика конкуренція. «Але для цього мені варто ще раз поїхати в Америку і розносити каву в павільйонах», – пожартувала Регіна в розмові з українською версією журналу Elle .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here