Регіна Тодоренко зачарувала маленьким сином-йогом

0
270

Регіна Тодоренко виставила трепетний кадр, показавши ігри сина Майкла
Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. Нещодавно знаменитість потрапила в гучний скандал, після кричущего висловлювання в прямому ефірі з приводу домашнього насильства, а тисячі прихильниць одразу ж перетворилися в хейтерів зірки. З артисткою розірвали контракт бренди Procter & Gamble, PepsiCo, а глянець Glamour позбавив телеведучу звання “Жінка року”.
https://www.instagram.com/p/CAkjl7Nj9mL/
Так, Регіна вирішила переглянути свою думку, випустивши фільм “А що я зробила, щоб допомогти?” який знімала протягом тижня, розмовляючи з численними експертами. Після безлічі переглядів стрічки в мережі хейт у бік дівчини поменшав, тому вона знову почала публікувати фото і відео своєї сім’ї.
Тодоренко виставила трепетне відео з сином Майклом, на якому малюк забавно демонстрував розтяжку, коли тягнувся за викруткою. Зіркова мама впевнена, що дитяча йога допомагає малюкам бути більш одухотвореними і щасливими, без істерик і сліз.View this post on Instagram

Йога ?‍♀️ для детей. Каждый день в 8 утра я занимаюсь , и Майкл становится свидетелем моих кобр, скорпионов, всадников, шпагатов и шавассан. Так потихоньку составляет мне компанию и тоже начал тренироваться. Уже научился делать собаку мордой вниз ?иногда в таком положении передвигается по дому ?. А вообще занятия йогой очень благоприятно влияют на деток. Из моих наблюдений: малыши после практики одухотворённые и спокойные(без истерик и слез). #регинатодоренко #yoga

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on


Йога для дітей. Кожен день о 8 ранку я займаюся , і Майкл стає свідком моїх кобр, скорпіонів, вершників, шпагатів і шавассан. Так потихеньку складає мені компанію і теж почав тренуватися. Вже навчився робити собаку мордою вниз іноді в такому положенні пересувається по дому. А взагалі заняття йогою дуже сприятливо впливають на діток. З моїх спостережень: малюки після практики одухотворені і спокійні(без істерик і сліз).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here