Романтика після весілля не зникає – довела Тодоренко

0
544

Спершу до РАГСу, потім негайно до пологового, а наступний крок – планування гучного весілля. Як серед всієї метушні не втратити трепетного почуття кохання? Українсько-російська знаменитість не припиняє наполегливо ілюструвати, що романтика після заміжжя не зникає. Радше навпаки, розгортається у небувалих гранях.
Що ж, допоки із Топаловим-молодшим сидить бабуся, новоспечене подружжя не лише встигає кар’єрою займатись, але й про власне дозвілля не забуває. Відтак, Регіна Тодоренко вкотре оприлюднила зворушливі кадри зі своїм чоловіком. На цей раз – у вечірній сукні та у гвинтокрилі. Непогано так розважається матуся, правда ж?

View this post on Instagram

Просто полистайте фотки❤️❤️❤️ я всегда вдохновляюсь полетами-перелетами ✈️. Путешествия – это для меня отличный повод изучит что-то новое, иногда проверка на прочность , иногда просто Релакс и удовольствие , но каждый раз, вспоминая о своих странствованиях , я понимаю , чего мне не хватало!!!! Мне не хватало , #MyPerson , моего любимого мужчины @vladtopalovofficial ! И теперь моя душа спокойна – когда нам исполнится 70 ?? ??, уж точно будет, что вспомнить) ❤️❤️❤️ #регинатодоренко #регинапутешественница Кому интересно, шубка – @hm Фото – @dear.kotik @mochkaaai

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on


До романтичних світлин телезірка додала, що завжди «надихалась польотами-перельотами». Та й взагалі, подорож для неї – «це чудовий привід вивчити щось нове, інколи просто релакс і задоволення, але щоразу, згадуючи про свої мандрівки, я розумію, чого мені не вистачало».

Очікувано чи ні, але не вистачало співачці «своєї людини», тобто – Влада Топалова. «І тепер моя душа спокійна. Коли нам виповниться сімдесят, безсумнівно буде, що згадати», – заявляє знаменитість. Шанувальники на серію фотографій відреагували із неприхованим захватом. Дехто навіть зазначив, що подружжя нагадує культову кінопару Анастейші та Крістіана Грея.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here