“Розумію, що проблема в мені”: Даша Астаф’єва розкрила свій головний недолік

0
557

Співачка Даша Астаф’єва продовжує освоювати акторську професію і знялася в новому українському фільмі “Кошмарний директор або школа №5”. У комедії зірка зіграла роль сексуальної секретарки, поставши в новому образі блондинки. Артистка розповіла кореспонденту Знай.uа, в якому фільмі мріє знятися і від якої проблеми хотіла б позбавитися.


“Мені дуже подобаються біографічні та історичні фільми. Хотілося б щось більш серйозне зіграти, не тільки ролі легковажних і дурнуватих дівчат, хоча я й до цього теж ставлюся нормально. З почуттям гумору у мене склалося”, – зазначила Даша.
Також актриса зізналася, що хотіла б позбутися акценту в російській мові і зараз вчиться правильної вимови і працює з мімікою.


“Є ряд моментів, від яких я хочу позбутися, наприклад, акцент. Правильна вимова, робота з мімікою – я цим постійно займаюся, але все-таки акцент залишається. У російській мові. Я весь час граю якихось хохлушок, перекладачок або німих дівчат. Я ж розумію, що проблема в мені”, – поділилася Астаф’єва.


Артистка додала, що прагне все контролювати, тому їй не складно оцінювати себе. “Мені не складно, тому що я намагаюся все контролювати. Вже така в мене натура. Звичайно, я критично ставлюся до себе. Мені приємно, що мене хвалять, але частіше – це лякає, коли тільки хвалять. Хочеться все-таки якось більш об’єктивно говорити, розбирати ролі”, – резюмувала вона.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here