“Ще може”: Наталя Могилевська приголомшила новими знімками

0
2218

43-річна Наталя Могилевська зараз активно гастролює Україною. Щільний концертний графік не дозволяє співачці вийти з форми, що вона і демонструє на нових фотографіях у соціальних мережах.
Народна артистка України давно небайдужа до танців. Про це ми знаємо ще з часів першого сезону проекту “Танці з зірками”, де Наталя Могилевська з Владом Ямою посіли друге місце, пропустивши вперед Володимира Зеленського з Оленою Шоптенко. У 2017 році зірка взяла реванш у парі з Ігорем Кузьменком. Відтоді уся концертна програма артистки наповнена не лише вокалом, а й танцями.
На фото, яке Наталя опублікувала у інстаграмі, вона робить шпагат у повітрі та тримає у руках мікрофон, а у підписі дякує своїм шанувальникам: “Мої дорогі і прекрасні Одеса, Миколаїв, Херсон, Кривий Ріг, спасибі за ваш теплий прийом! Люблю вас, моя унікальна публіка! Ще п’ять неймовірних концертів позаду. Вчора у нас був day off, ми відпочили і насолодилися отриманими емоціями”.

View this post on Instagram

Мои дорогие и прекрасные Одесса, Николаев, Херсон, Кривой Рог, спасибо за ваш тёплый приём! Люблю вас, моя уникальная публика! ? Еще пять невероятных концертов позади. Вчера у нас был day off, мы все отдохнули и насладились полученными эмоциями. Еще 4 города получат свою порцию весеннего музыкального настроения на концертах совсем скоро! Черкассы, Полтава и Запорожье, ждите, мы на низком старте! А сегодня Каменское! Кто будет? ? #могилевская #натальямогилевская #весна2019 #язавелась #ятанцевала #турвесна #люблю

A post shared by Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya) on


Юзери зауважили доволі цікавий образ співачки. Деяким він здався дуже стильним, а деяких – спантеличив: “Що це за одяг? Наталю, ви мене розчарували. Або я нічого не розумію”, “Вау, виглядаєш дуже стильно!”, “Мода, мода, що ти робиш?”, “Цікавий образ, незвичний. Не кожна зірка б наважилась так виглядати, тому вам плюс”, “З одягом вийшло жахливо”.
Під одним незадоволеним коментом співачка відповіла, що завжди була набагато вільнішою, ніж заведено у суспільстві, і що по-іншому їй сумно. Щодо одягу Наталя написала: “На мені бомбер з колекції, яка стала вже культовою і рідкісною, “Raf Simons” для “Calvin Klein”, черевики не менш культових “Proenza Skhouler” і плаття від нашого прекрасного Артема Климчука”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here