“Схожа на маму”: Влад Яма показав зворушливий знімок зі своєю дружиною

0
1390

Один з найвідоміших українських танцюристів Влад Яма вміє здивувати. Відколи він став активним користувачем Інстаграму, артист чи не щодня бавить аудиорію дотепними знімками чи підписами до них. Однак, цього разу 36-річний танцюрист здивував іншим: Яма замилував мережу зворушливою світлиною зі своєю дружиною Ліліаною і написав відверте зізнання.
“Існує теорія про те, що всі чоловіки підсвідомо вибирають супутниць, схожих на своїх мам. Тільки через кілька років (прекрасних, душевних, романтичних, а іноді і неймовірних) стосунків з @liliya_yama я зрозумів, що в моєму випадку.. в цьому є частинка правди.
Ліліана дійсно має деякі схожі з Мамою риси в зовнішності і навіть трішки в характері. Люблю!” – зазначає 36-річний Влад під знімком, на якому мило цілує свою другу половинку. Вони обоє одягнули кепки і нагадують, радше, зворушливу пару підлітків.


Шанувальники артиста у коментарях відзначили, що Влад з Ліліаною – дуже миле подружжя: “Найкрасивіша пара шоу-бізнесу”, “Ви просто крутезні”, “Чудові! Любові і розуміння вам”, “Мімімішні”, “Ви обоє прекрасні”, “Це так мило. Ви класні”, “Ви дуже гарно виглядаєте разом”.
Нагадаємо, що пара одружилася у 2015, а до цього зустрічалася ще 7 років. Весілля було таємним, на ньому були лише найближчі друзі та родичі, а артист навмисно довгий період часу ні в чому не признавався публіці. Відомо, що пропозицію руки і серця Влад зробив коханій у новорічну ніч. Наразі танцюрист з дружиною виховують маленького сина Леона.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here