Софія Ротару повертається в Росію заради багатомільйонного заробітку

0
327

Співачка давно не радувала росіян своїми концертами і виступами. І ось стало відомо, що під завісу року Софія Ротару візьме участь в «Пісні року», а потім, ймовірно, з’явиться і на корпоративах.
Очікується також, що Ротару виступить на фестивалі «Легенди ретро FM», який пройде 14 грудня. Крім того, Софія Михайлівна розглядає пропозиції про участь в новорічних корпоративах. Співачка вимагатиме значний гонорар за виступи в цьому сезоні. Його сума, за чутками, сягає приблизно 3,8 мільйона рублів. Сюди входять оплата транспортних витрат Ротару і її колективу з України в Росію, проживання артистів тощо.


До слова, івент-менеджери заявляють, що з виступом топових зірок на новорічних вечірках ніяких проблем немає. “Чутки про те, що ринок корпоративів впав раз в десять, дещо перебільшені. Упав він давно, попит менше, ніж раніше, але він є. Інша справа, що артисти спочатку заявляють одну ціну – наприклад 50 тисяч доларів. Але, коли клієнт отримує схвалення від артиста за датою, він може почати торгуватися. Багато полетять за кордон, вже підтверджені виступи Міті Фоміна та групи USB в Туреччині на новорічних канікулах”, – зазначив менеджер одного з агентств, що займаються організацією свят.
Ротару вже виступала цього літа в Сочі на «Новій хвилі». А ось раніше не погоджувалася їхати в Росію з рідної України, не бажаючи загострювати і без того непрості відносини між двома країнами. Але тепер ситуація змінилася. Директор Ротару Сергій Лавров не раз розповідав, що у Софії Михайлівни досить суворі вимоги, прописані в райдері, щоб організатори були до цього готові, повідомляє КП.


“Вона не курить, харчується з городу – разом з помічниками вирощуємо свої огірочки, помідорчики, цибуля, фрукти, зелень. Якщо дозволяє собі вино, то тільки біле і гаряче. Якось після виступу я запропонував: “Вип’ємо за хороший концерт”. Кивнула, мовляв, гаразд, давай. Я лізу в холодильник, – а у нас там завжди достаток: в кожному місті організатори залишають італійське вино та інші напої, які найчастіше залишаються недоторканими, – беру прохолодне біле вино. Софія Михайлівна каже: “Холодне пити не буду! Тільки гаряче!”. Довелося пляшку ставити в раковину, нагрівати під напором гарячої води”, – ділився Лавров. Також артистка намагається раз в рік їздити в спеціальну клініку в Італії, де проходить програму і худне під наглядом фахівців.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here