Співачка MamaRika поділилась секретом стрункої фігури

0
853

Анастасія Кочетова, відома також як MamaRika або Еріка, українська співачка, розповіла як їй вдається тримати себе завжди у формі. Співачка каже, що не сидить на дієтах, що виснажують і можуть зашкодити здоров’ю. Натомість артистка займається фітнесом і правильно харчується.
MamaRika розповідає, що вона як і всі часом гладшає, тільки це не помітно. Один, два кільограми складно побачити. А найважливіше всі думають, що знаменитості завжди худі. Коли ж з’явлються небажані кілограми співачка не сідає на дієту, а починає правильно харчуватись.

Все настільки просто, MamaRika їсть більше фруктів, менше продуктві із борошна, а також займається інтенсивно фітнесом. Також роблю вправи із диханням. Дпопмагає не лише тримати себе в формі, але і позитивно впливає на мій вокал.
Окрім того MamaRika розповіла про плани на Новий рік і чому її друзям не вдається витягнути співачку на лижі. MamaRikа каже, що боїться братись за те, в чому вона любитель. А друзі не один раз просили її поїхати в Буковель. Співачка переймається, що може нашкодити тілу, якщо встане на лижі. А щодо Нового року, артистка каже, що планує поїхати у теплі краї із своїм бойфрендом Сергієм Середою. Нагадаємо, що Сергій рік назад зробив освідчився MamaRika.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here