Співачка Оля Цибульська показала обличчя 4-річного сина

0
926


Переможниця першої української “Фабрики зірок” активно веде свій особистий блог у Інстаграмі. Ольга Цибульська часто ділилась фотографіями свого сина Нестора та чоловіка, але обличчя обох завжди навмисно приховувала. У одному з номерів журналу “Отдохни” співачка “розкрила карти” і знялась у спільній фотосесії з 4-річним сином.
“Публічність – це знаходитися під прицілом сотень тисяч очей. Я завжди пояснюю сину, що якщо ти публічна людина – то несеш відповідальність за свої вчинки і стаєш своєрідним прикладом для тих, хто слідкує за твоїм життям. Зараз Нестор вже дорослий і це розуміє,” – написала зірка у Інстаграмі під світлиною обкладинки номера.

33-річна Ольга Цибульська також розповіла, що син обурюється, чому мама фотографує його зі спини: “Як справжній чоловік, син свідомо захотів, щоб його побачили і я не стала заперечувати”. Шанувальники Ольги зачаровані маленьким Нестором: “Такого красунчика не можна довго приховувати”, “Дуже схожий на Вас”. Проте, з невідомих причин співачка видалила публікацію з обкладинкою з Інстаграму.
Також у мережі також з’явилось позитивне та зворушливе відео з бекстейджу фотосесії співачки з сином. На відео вони позують фотографу та щиро сміються, хлопчик комунікабельний та життєрадісний.

Ольга Цибульська – одна з найпопулярніших українських ведучих. За всю свою кар’єру вона вже встигла одружити понад 600 пар. Для України – це неймовірний рекорд. Також співачка відома завдяки телеканалу “М1”, на якому вона була ведучою не одного шоу чи концерту.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here