Спортсменка Маша Єфросиніна почала вести фітнес-влог “для зайнятих та лінивих”

0
330


Шанувальники лише здогадуються, як 40-річній Маші Єфросиніній вдається встигати все: зйомки на телебаченні, виробництво власного бренду одягу, лекції з психології, сімейні турботи. Ба більше, тепер до цього списку додався фітнес-влог. На своєму Youtube-каналі телеведуча поширила відеоролик з вправами, що має назву “#Маша_Приседаша” і признечений для жінок, які не мають багато вільного часу для себе, але хочуть залишатися у тонусі.
Ідеальній фігури зірки українського ТБ може позаздрити багато хто. Секрет Маші простий – регулярні заняття спортом. Телеведуча вирішила поділитися своїм успіхом з іншими і з фітнес-тренером розробила комплекс прав, виконання яких займе 15-20 хвилин, і які, за словами Маші, можна виконувати будь-де: вдома, на дитячому майданчику, в офісі і навіть на канапі.
На своїй Instagram-сторінці спортсменка зазначає, що “це цикл комплексів для зайнятих та лінивих”. Перший випуск влогу містить вправи, які можна виконувати, граюсь з малюком. Для наочності Маша підключила до зйомок свого сина Олександра.

View this post on Instagram

Я поднимаю свой бокаааал, чтоб выпить за ваше здоровьееее!!! И ещё за мою невероятнейшую … «исполнительность»? Не прошло и пяти лет, как я сдержала своё слово и, НАКОНЕЦ-ТО, с радостью сообщаю о запуске обещанных видео-комплексов упражнений для вас, мои девочки!!! Причин для такой долгой проволочки много, но главная одна- мы с Ксенией @litvinovafit_official искали!!! Думали! Анализировали! Что нужно вам сегодня, когда в сети миллион зарядок и советов? Как сделать занятия по нашим комплексам максимально доступными и эффективными! И вот придумали! И я даже немного горжусь! Ответ был на поверхности: современная женщина настолько занята и так быстро несётся по жизни, что всегда придумывает себе оправдания, чтобы не идти в зал/бассейн/на танцы —- не тратить время на дорогу/переодевания и …на абонемент! Мы нашли выход — комплексы #МашаПриседаша разработаны для всех максимально привычных вам обстоятельств: дом, детская площадка, офис и даже ваш диван! Да-да, даже во время просмотра любимого сериала вы сможете подкачать зад✊? Девочки, мы продумали ВСЁ!!! Вам надо только включить мой канал ( а ещё л
учше, подписаться, чтобы не пропускать новые выпуски), и вы экономите время и деньги! #неблагодарите #ВашаМаша Первый выпуск по ссылке в профиле!

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on


На відміну від більшості популярних сторінок з вправами для схуднення, канал телеведучої абсолютно безкоштовний. Аби переглядати вправи достатньо просто підписатися на її аккаунт в Youtube.
Зірка розповідає: “Сучасна жінка настільки зайнята і так швидко мчить по життю, що завжди придумує собі виправдання, щоб не йти в зал/ басейн/ на танці – не витрачати час на дорогу/ переодягання і… на абонемент! Ми знайшли вихід – комплекси #МашаПриседаша розроблені для всіх максимально звичних вам обставин”.

Шанувальники телеведучої позитивно оцінили старання своєї улюблениці: “Маша, Саша, ви неймовірні! Отримала задоволення від вашої тренування, надихнулася теж”, “Хочу займатись щодня з Вами”, “Супер ідея! Для тих, хто відкладає спортзал до понеділка – доказ що можливо все, було б бажання”, “Маша, ви просто космос!”, “Клас, завжди говорила, що займатися спортом можна весело і результативно з дітьми”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here