Суперблондинка Оля Полякова стала суддею ювілейного сезону “X-фактору”

0
286

До старту нового телевізійного сезону залишилося всього 2 місяці, тому зараз саме час телеканалам інтригувати глядачів інформацією про улюблені шоу та потрохи відкривати таємниці. 14 вересня розпочнеться показ 10-го сезону одного з найпопулярніших в Україні талант-шоу “X-фактор” на “СТБ”, і, неочікувано для всіх, Суперблондинка Оля Полякова посяде там одне з почесних місць членів журі. 
На своїй Instagram-сторінці співачка поділилась приємною новиною зі своїми фанами: “З радістю хочу повідомити вам, що я є членом журі мною обожнюваного проекту Х-ФАКТОР! Побачимося в новому, ювілейному, 10 сезоні! Тепер мене в телевізорі буде ще більше;)”.
Окрім Олі Полякової крісла суддів посіли Настя Каменських та Андрій Данилко, що були й у попередньому сезоні шоу. Ще одним новим обличчям, що оцінюватиме голоси українців, став італійський тенор Алессандро Сафіно. Отож, у вересні почнеться показ прослуховувань.


Як бачимо, новий склад журі вийшов доволі таки яскравим та різноплановим, тому восени 2019 року перед екранами телевізорів глядачам сумно точно не буде. А ще й за участі Полякової будь-яке шоу приречене на успіх завдяки її епатажу та вмінню посміятися з інших та з самої себе.
Вірні фани співачки захоплені радісною звісткою: “Нарешті знову почну дивитися Х-фактор, Оля, вже дуже чекаю перших випусків, впевнена це буде весело і чудово”, “Оля, Ви Каменських затьмарите”, “Ооо! Я дуже рада! Вітаю”, “Це мега-новина! Ура!”, “Оля, Ви будете найкращою з усіх журі Х-фактору”, “Шикарно!”.


Зараз Оля Полякова активно гастролює містами України і збирає цілі стадіони не лише у обласних центрах, а й у менших населених пунктах. У вересні та жовтні на зірку чекають великі концерти на “Арені Львів” та у київському “Палаці Спорту” у рамках масштабного туру “Королева Ночі”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here