Світлана Лобода знову потрапила в лікарню, фанати хвилюються

0
597

Артистка каже, що її організм відновлюється. Українська співачка Світлана Лобода зовсім нещодавно поправилась після операції і знову потрапила в лікарню. Цього разу допомога медиків їй знадобилася після гастролей в Німеччині. Про це артистка розповіла в своєму Інстаграмі.
“Сьогодні мій день почався в Боткінській лікарні. Спасибі величезне всім лікарям за увагу і підтримку. Особливу подяку хочу висловити своїй подрузі та сусідці по палаті (Аніті Цой) – твоя допомога в самій екстреній ситуації абсолютно безцінна. Дякую тобі”, – зазначила Лобода.

View this post on Instagram

Сегодня мой день начался в Боткинской больнице. Спасибо огромное всем врачам за внимание и поддержку ?Особую благодарность хочу выразить своей подруге и соседке по палате- @anitatsoy – твоя помощь в самой экстренной ситуации- абсолютно бесценна. Благодарю тебя ? Потихоньку организм восстаеавливается, а это значит, что впереди нас ждет еще больше встреч и концертов. Дай Бог . Совсем скоро мы отправляемся в тур по Уралу, а пока готовим для вас наш новый блокбастер #instadrama #video #comingsoon #держиголовувыше#будьсильным#всегда

A post shared by LOBODA (@lobodaofficial) on


Також Лобода відповіла тим, хто вважає, що її хвороба інсценування: “Мені «сподобалися» статті про те, що Лобода інсценувала, що вона лежала в лікарні. Це взагалі якісь безмозглі люди пишуть. Як можна зірвати собі три концерти, яким ми присвятили останні півроку життя? Ідіотизм повний. У тих людей, які таке пишуть, просто немає мозку”, – розповіла Лобода під час прямого ефіру в Інстаграмі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here