“Сидимо вдома і робимо дітей”- Кароль шокувала зізнанням про роман з жінкою

0
793

Співачка поділилася, що у неї є в запасі спеціальні рукавички і навіть маска
Відома українська співачка Тіна Кароль, незабаром відправиться до британської столиці до сина. Також Тіна зізналася, чи не панікує сім’я, в якій живе Веніамін, стосовно коронавіруса. Сама ж співачка нещодавно демонструвала в своєму Instagram захисну маску.

Співачка встигла поділитися з журналісткою Катериною Осадчою враженнями від Національного відбору на Євробачення, і розповіла, чи залишилася вона задоволеною своїм вибором. А так як вийшов неоднозначний кліп з Юлією Саніною, Катерина Осадча поцікавилася, чи був колись у Тіни Кароль роман з жінкою. Про це стало відомо завдяки заяві Тіни в програмі “Світське життя”.
“У Великобританії вже є багато інцидентів захворювання на коронавірус. Я, насамперед, хочу захистити себе для Вені, щоб йому не привезти нічого. У мене є і рукавички спеціальні і маска. Як він полетить на канікули – це питання! Тому що він дитина, руки тут, руки там, гаджети брудні, ручки… Я думаю, що можливо він не прилетить на Великдень. Ось це для мене найбільша біль. Його сім’я не панікує, я не панікую”, – поділилася зірка.
Також Кароль переконана, що панікувати взагалі не потрібно, тут потрібні знання. Зокрема, співачка радить ходити в публічних місцях в рукавичках і стерилізувати руки. “Сидимо вдома, робимо дітей”, – жартуючи сказала Тіна.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here