“Тільки Тілля немає”: Світлана Лобода показала миле фото маленькою донькою

0
308

У Світлани Лободи щільний робочий графік. Незважаючи на гастролі, співачка намагається бути хорошою мамою для двох дочок. І все ж, старша спадкоємиця артистки зізналася, що хотіла б отримувати більше уваги і турботи.
37-річна Світлана Лобода не раз заявляла, що постійні зйомки і гастролі дуже вимотують. Однак поки співачка не готова призупинити музичну кар’єру. Світлана багато працює і записує нові пісні. Нещодавно артистка презентувала обкладинку до свіжого хіту “Новий Рим”.
Старша дочка Лободи Євангеліна не схвалює постійну відсутність мами. Восьмирічна спадкоємиця мріє, щоб співачка частіше бувала вдома і якомога більше часу приділяла родині. “Я іноді кажу мамі: Мамо, відміни концерти, уклади мене хоча б раз в день спати”, – поділилася дівчина в програмі “Сьогодні ввечері”.

View this post on Instagram

мои любимки ❤️ мое счастье …

A post shared by LOBODA (@lobodaofficial) on


Світлана зазначає, що Євангеліна зростає творчою і артистичною дитиною. Зоряна дочка постійно пародіює маму і виконує її пісні. За словами спадкоємиці, вона мріє стати артистом і винахідником. “Я кожен день собі кажу, що коли виросту, то запущу машину в космос, яка буде возити дітей окремо від дорослих, наприклад. Я один раз вже таку модель побудувала. Я завжди розвиваюся і нехай я буду винахідником”, – додала Євангеліна.
Нагадаємо, що Євангеліна народилася в стосунках Світлани Лободи з танцюристом Андрієм Царем. З 2017 року артистці приписують роман з Тіллем Ліндеманном. Про їх інтрижку вперше заговорили, коли пара разом прийшла на музичний фестиваль “Жара”. На заході 56-річний рок-музикант цілував супутницю прямо під прицілами камер. Шанувальники Лободи впевнені, що саме німецький вокаліст є батьком її молодшої донечки. На їхню думку, Світлана назвала спадкоємицю в честь знаменитого батька. “Я була практично впевнена, що назву її так. Ми узгодили з татом і вирішили, що це буде Тільда”, – говорить артистка.

View this post on Instagram

какая?? Погода- кайф?

A post shared by LOBODA (@lobodaofficial) on


Втім, співачка досі ухиляється від прямої відповіді на питання про коханого. Мовчання Світлана пояснює деяким контрактом. Тілль Ліндеманн також вважає за краще тримати все в секреті. “Про нас дуже багато пишуть і говорять, але це таємниця двох людей. Я як джентльмен ні в якому разі не можу тут нічого коментувати, тому від мене ви нічого не почуєте”, – раніше заявляв музикант.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here