Вівторок, 30 Травня, 2023

Тіна Кароль вперше чесно відповіла, чи спілкується з Даном Баланом

У Тіни Кароль був екранний роман з молдавським співаком Даном Баланом. Однак після його виходу з шоу “Голос країни” поговори стихли. У Кишиневі зірку запитали про артиста. Як з’ясувалося, вони досі спілкуються.

Після смерті чоловіка Євгена Огіра Тіна Кароль майже не говорить про особисте життя. У травні минулого року вона зізналася, що коли раніше задивлялася на світських левів, то зараз її герой “має бути з автоматом, неголений, немитий”. Попри це з Даном Баланом вона все ще на зв’язку, пише 24 канал.

Тіна Кароль розповіла про стосунки з Даном Баланом

Артистка дала зрозуміти, що з Даном Баланом вони спілкуються як і всі не чужі одне одному люди. Він, схоже, об’явився в її житті в день російського вторгнення.

“Безумовно спілкуємося, всі одне за одного хвилювалися. Усі всім написали “ти як?”. Підтримує, спілкуємося, все добре”,– з усмішкою прокоментувала Тіна Кароль.

Вона також тепло висловилася про маму співака Людмилу Балан, яка прийшла до неї на концерт у Кишиневі. Тоді артистка назвала її красивою жінкою, яка надихає, і подякувала за “благородного, чесного сина”, “найкращого мужчину на світі” після Веніаміна.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,790FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles