Тодоренко в новому шоу буде зустрічати гостей у себе вдома

0
667

Влад Топалов може зіпсувати кар’єру ведучої Регіні через особисті амбіції. Не так давно відома телеведуча програми “Орел і Решка” Регіна Тодоренко народила первістка, і уже повертається в ряди трудоголіків.
Дебютувати молода мама вважала за краще з новим сезоном власної програми “П’ятниця з Регіною”. У форматі минулого сезону шоу Регіна запрошувала знаменитостей, дізнавалася зоряні секрети і обговорювала новини. Проте, для нового шоу ведуча вже підготувала зміни – тепер Регіна зустрічатиме гостей у себе вдома.


“Зйомки мого шоу започатковано #ПятницасРегиной, сезон під назвою “Вдома”. Тепер ми чекаємо гостей в наших з @vladtopalovofficial апартаментах “, – поділилася Тодоренко в соцмережі. Існує думка, що такі зміни пов’язані з народженням малюка Регіни. Судячи з усього, Топалов заборонив Тодоренко розлучатися з маленькою дитиною і ведуча була змушена перенести “роботу” в будинок.
Нагадаємо, що раніше родзинкою програми була ігуана Джонс, передбачається, через присутність в будинку дитини з екзотичною твариною варто попрощатися. До слова, в програмі вже побували: Айза Самохіна, Іда Галич, репер АК-47, Рита Дакота і Влад Соколовський.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here