Українська Кардашьян похизувалася новою пластикою – спробуйте здогадатися

0
238

Українська Кардашьян показала результати чергової пластики
Популярна київська модель Олена Омович, яка зібрала у своєму Instagram мільйонну аудиторію, і яку в мережі охрестили “українською Кардашьян”, обожнює епатувати публіку яскравими витівками. Дівчина любить оголюватися на камеру, і не упускає можливості зробити це, а ще вона захоплюється пластичними операціями. Цього разу красуня показала фотографію з клініки пластичної хірургії і запропонувала фанатам вгадати, що вона підкоригувала в цей раз.View this post on Instagram

Я думаю некоторые уже заметили изменения, судя по сообщениям в Директ?Но все же…Я кое-то передела у @dr.ivanchuk ?Кто угадает, какая именно была операция ? ?Причины, по которым мне пришлось сделать новую операцию я расскажу позже. Обратилась естественно к лучшему хирургу в клинику @dr.ivanchuk ??А пока жду ваши варианты, что я опять в себе изменила ?? P.S. Подруги, которые все знают не палите контору ??

A post shared by Alena Omovych (@alena_omovych) on


Як видно, перед камерою модель з’явилася в досить скромному спортивному образі. На ній чорний костюмчик з вузьких велосипедок і короткого облягаючого топа. Волосся Олени зібрані в акуратний хвіст, а на її обличчі немає макіяжу, вона задумливо дивиться в камеру. У підписі до кадру Омович написала: “Я думаю деякі вже помітили зміни, судячи за повідомленнями в Дірект. Але все ж… Я дещо переробила. Хто вгадає, яка саме була операція? Причини, по яким мені довелося зробити нову операцію я розповім пізніше. Звернулася природно до кращого хірурга в клініку @dr.ivanchuk. А поки чекаю на ваші варіанти, що я знову в собі змінила. P. S. Подруги, які все знають не паліть контору”. Фани в захваті від нової публікації моделі, її засипають компліментами в коментарях, деякі відповідають на її питання.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here