Від божевільних кучериків до еталону жіночності: як Тіна Кароль змінилася за 15 років

0
472

Модну еволюцію співачки можна простежити за її відео і фото різних років
Сьогодні Тіна Кароль – одна з найпопулярніших українських зірок шоу-бізнесу. Більше 15 років її пісні звучать з великої сцени. При цьому Кароль часто експериментувала з образами, від стриманих, до відвертих і навіть скандальних.
Зоряна кар’єра співачки почалася в 2004 році. Після закінчення музичної школи в 1997 році, вона активно брала участь у різних фестивалях. У 2004 її запросив Ансамбль пісні і танцю Збройних сил України. Проте справжній розквіт настав у 2005. Кароль виграла фестиваль Алли Пугачової “Нова Хвиля”, а за виграний приз в 50 000 доларів вона зняла свій перший кліп. Легендарна пісня “Вище хмар” була настільки успішною, що і донині її можна знайти в наших плейлістах.

У 2006 році Кароль поїхала на Євробачення. На жаль, успіху там не знайшла, зайнявши лише 7 місце. Проте вже тоді був перший експеримент з образом. Білосніжні локони, яскравий макіяж і екстра-міні – цей образ на Євробаченні оцінили. Пізніше зірка вирішила змінити довгі локони на короткі волосся. Епатажний образ можна було побачити у всіх глянцях 2011 року.
Однак Кароль вирішила повернутися до довгого волосся, і після цього більше не змінювала колір волосся. Проте експерименти з відтінками блонда тривали. Смерть чоловіка і продюсера співачки Євгенія Огіра змінила багато чого в житті Кароль. Не залишився без змін і образ. Тіна обрала більш стримані і жіночні образи. Фішкою того часу стали атласні сукні.
Проте, через деякий час співачка знову вибрала зухвалий образ, але на цей раз вона змінила стиль одягу. Латексні сукні – нова любов Кароль. У такому вбранні вона не тільки виступала і відвідувала світські вечірки, але і присутня на зйомках шоу “Голос Країни”.
Зараз Кароль вибрала для себе легку голлівудську укладання, короткі сукні та високі підбори, а головною родзинкою стала яскраво-червона помада.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here