Відома співачка Світлана Лобода похвалилася легкими пологами в США

0
1017

Дивлячись на прекрасну та активну Світлану Лободу важко сказати, що всього пару місяців тому ця струнка і красива жінка народила другу доньку, яку назвала Тільда. Народжувати співачка вирішила в США, а всю можливу допомогу та підтримку надавала її мама. Нещодавно Лобода згадала про прекрасному подію в її житті, та поділилася враженнями від вагітності, і похвалилася легкими пологами за кордоном.


Співачка стверджує, що їй дуже сподобалося відношення та організація в американській клініці, де “ти буквально до останньої хвилини гуляєш, спілкуєшся, їж, п’єш, а потім раптом раз – і у тебе народилася дитина”. За її словами, сам процес пологів практично непомітний, медперсонал всіляко сприяє в боротьбі зі стресом, допомагає жінці не втомитися, відчувати себе впевнено і націлений зробити весь процес максимально легким.


Там Світлані дуже допомогли її знайомі, які напередодні стали батьками, вони допомогли їй розібратися у всіх сучасних девайсах для малюків, навчили працювати з дуже зручними та корисними додатками. Зараз Лобода насолоджується своїм материнством, турботою і любов’ю шанувальників, адже вона вже активно виступає на сцені, повернулася до гастролей та зйомок кліпів. А ось ім’я батька дівчинки Лобода поки категорично відмовляється називати, інтригуючи своїх фанатів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here