Віра Брежнєва не візьме старшу дочку в сімейну відпустку

0
325

Віра Брежнєва зізналася в соціальних мережах, що 2019 – й для неї був продуктивним роком. Співачка багато працювала і гастролювала. Тепер артистка готується до довгоочікуваної сімейної відпустки. Щоправда, на відпочинок відправляться не всі члени її родини.
Відомо, що 37-річна Віра Брежнєва влаштувала собі невелику відпустку перед новорічними святами. Співачка провела кілька днів на Мальдівах. А після відпочинку артистка радувала публіку виступами. “Як прекрасно проводжати рік тут. Два дні в раю. Цього року будемо радіти Новому році на роботі”, – відзначала Віра.

Перші дні 2020 року виконавиця також планує провести в подорожі. Компанію Вірі складуть 56-річний чоловік Костянтин Меладзе та її молодша, десятирічна дочка Сара. “Їдемо сім’єю у відпустку. Крім Соні – вона рано повертається на навчання до університету”, – поділилася Брежнєва в бесіді з передплатниками.
Нагадаємо, що влітку 2019 – го старша дочка Віри Брежнєвої – Соня Кіперман, закінчила приватну школу в США. Спадкоємиця вчилася кінематографічній майстерності, потім поступила в гуманітарний коледж Уіттьер, який знаходиться в Каліфорнії.
До речі, саме в США Соня закрутила роман з новим коханим. Про це стало відомо близько року тому, коли дівчина виклала спільне фото з коханим. Про молоду людину зоряної спадкоємиці відомо небагато, його звуть Кеннон і він музикант.


Віра Брежнєва впевнена, що головний секрет виховання – любити і підтримувати дитину в будь-якому віці. Вона дає Соні повну свободу. “Я намагаюся не лізти в її особисті справи. Я сама народила в 19, було б дивно, якби я говорила дочці потерпіти з онуками, але думаю, вона сама поки не збирається. Треба погуляти, і правильно”, – раніше говорила співачка.
До слова, коли Соня була маленькою, Брежнєва не приділяла дочці багато уваги через щільний робочий графік, тому її вихованням займалися в основному бабуся і дідусь.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here