Віра Брежнєва розчулила Instagram-юзерів знімком своєї мами

0
386

Останній тиждень Інтернет-юзерів “лихоманить” нова забава – мобільний додаток “FaceApp”, який робить обличчя навіть наймолодших користувачів старими. До розваги приєдналося чимало зірок з усього світу, в тому числі й українська співачка Віра Брежнєва. Однак, вона пішла іншим шляхом, показавши не своє обличчя за 30 років, а обличчя своєї мами.
Пост Віри чи не до сліз розчулив її підписників. Під фотографією її мами Тамари зірка пише: “Зараз активно набирає обертів додаток, де можна зістарити або омолодити обличчя. І все це знову щось віртуальне. А на цьому фото те, як я хотіла б виглядати в майбутньому. Сподіваюсь так і буде.
Це моя улюблена мама. Мама чотирьох дітей. Бабуся семи онуків. Яка пропрацювала прибиральницею на хімічному заводі 25 років. Зараз мамі 67. І найголовніше, чого мені хочеться, це щоб у мене був такий стан душі, який буде в будь-якому віці прикрашати мене з будь-якою кількістю зморшок..”

View this post on Instagram

Сейчас активно набирает обороты приложение, где можно состарить или омолодить лицо #faceapp И все это снова нечто виртуальное. А на этом фото то, как я хотела бы выглядеть в будущем. Надеюсь так и будет. Это моя любимая мама. @mami4_7 Мама 4х детей. Бабушка 7ми внуков. Которая проработала уборщицей на химическом заводе 25 лет. Сейчас маме 67. И самое главное, чего мне хочется, это чтобы у меня было такое состояние души, которое будет в любом возрасте украшать меня с любым количеством морщин… ?

A post shared by Vera Brezhneva (@ververa) on


Користувачі одразу відзначили, що Віра Брежнєва неабияк схожа на свою матусю, і обдарували пані Тамару щирими компліментами: “І не скажеш, що ваша мама пропрацювала прибиральницею на хімічному заводі.. Вона прекрасна! Всім би так виглядати в її роки”, “Яка ж вона красива! Приголомшливо!”, “Шикарна мама”, “У вашої мами немає зморшок. Я б хотіла так виглядати в 67”, “Яка красуня! Немає слів!”.
Нагадаємо, що Віра Брежнєва народилась у місті Дніпродзерджинську. Вона стала другою дитиною в сім’ї після старшої сестри Галини. Про свою родину Віра відгукується з особливим теплом та трепетом у багатьох інтерв’ю.


Місяць тому вони святкували День народження мами у Італії. На фото сестри, окрім старшої, яка, на жаль, не змогла прилетіти, включно з матір’ю, виглядають відмінно. Вочевидь, справжня краса таки непідвладна вікові. Шанувальники Брежнєвої вкотре захопилися її сім’єю. Зіркова хвороба, як бачимо, ні на кого не поширилась, і вони цінують кожну мить, проведену разом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here