Влад Яма оприлюднив рідкісні кадри зі своєю дружиною

0
777

Чи не найвідоміший із вітчизняних танцюристів приречений не сходити з екранів телебачення. Він, Влад Яма, не тільки вправно володіє своїм тілом під ритми музики, але й впевнено зараховується до ветеранів українського шоу-бізнесу. Здавалось би, його обличчя не забути і ввісні. Та чи справді ми так добре його знаємо? У дійсності, особисте життя артиста і до сьогодні залишається аж надто особистим.
Так чи інакше, хоч і зрідка, але таємне таки виходить назовні. Кількома місяцями раніше танцюрист лише почав ділитись світлинами зі своєю молодою дружиною. І те усе виглядало аж надто нечітко. Зараз же Яма вирішив полонити мережу крупним планом.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

YUNA-2019?

Публикация от VLAD YAMA (@vladyama_official)

Культовий український танцюрист оприлюднив на своїй офіційній сторінці в Instagram неочікувану сімейну світлину. На фото опинився тільки він та його дружина, Ліліана Кудлай, із якою артист побрався ще 2015-го року. Не зважаючи на те, що спільні фотографії подружжя у мережі з’являються зрідка, ні для кого не секрет, що дружина Ями – неабияк приваблива жінка.
Відтак, чи не кожен її публічний вихід спричиняє небувалий фурор. На цей раз, подібне трапилось у соціальних мережах. Тільки-но Влад Яма поширив селфі з коханою, як миттєво під фото полилась ціла купа коментарів. Особливо вразив прихильників зіркової пари аж надто глибокий погляд, який буквально таки врізається у пам’ять.

Варто зазначити, що резонансною світлиною пара поділилась власне із церемонії нагородження музичної премії YUNA-2019. За класикою, обоє вбрались яскраво та епатажно, особливо це стосується Ліліани. «Неймовірна пара», «Ух! Очі!», «Дуже круті», – що зрозуміло, винятково позитивом не обійшлось. Знайшлись і ті, що не змогли не звернути увагу на «качині губи» дружини танцюриста.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here