“Вся в маму”: Олена Кравець зачарувала знімком дорослої доньки

0
929

42-річна зірка “Кварталу-95” майже три роки тому стала багатодітною мамою. Гумористка Олена Кравець виховує трьох дітей, 16-річну доньку Марію та 2-річних двійнят Катерину та Івана. І хоч обличчя молодших зірка ще впевнено приховує, Олена не втрачає нагоди показати світові старшу доньку, яка вже стала зовсім дорослою.
16-річна Марія, на думку шанувальників, – точна копія своєї зіркової мами. Олена показала у Інстаграмі новий знімок, де дівчинка позує у білому лляному костюмі, підписавши: “Моя любов”. Прихильники Олени вражені красою Марії, яка точно вдалася в маму:
“Ого, як виросла! Модель!”, “Яка ж она у вас гарна. Просто неможливо відвести погляд!”, “Красуня, мамина копія”, “Машуля – сонечко”, “Коли вона встигла так вирости”, “Чарівна”, “Класна і стильна”, “Вау! Неймовірна красуня”, “Мамині гени”.


Дійсно, про неймовірну схожість мами з донькою годі й казати. У Інстаграмі дівчинки виявилось теж чимало світлин, на яких вона – викапана Олена у молодості. Зрозуміло, що яблуко від яблуні недалеко падає, але така разюча подібність дійсно вражає та заворожує!


Раніше ЗМІ повідомляли, що 16-річна Марія живе зі своєю подругою, окремо від батьків. Олена розповіла, що основною причиною стало житлове питання. Вочевидь, квартира сімейства дає недостатньо можливостей для зручності багатодітної родини. Водночас Кравець назвала це справжньою школою життя і зазначила, що у доньці вона впевнена і повністю довіряє дівчинці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here