“Я все ще чекаю тебе”: Тіна Кароль зворушливо розповіла про покійного чоловіка

0
8871

Нагадаємо, що українська співачка Тіна Кароль втратила свого коханого чоловіка Євгена Огіра в 2013 році, який помер на 33-му році життя, від раку шлунку. Проте, артистка ніяк не може змиритися з втратою. Нещодавно тендітна жінка зізналася, що досі чекає на коханого.

View this post on Instagram

«Сегодня тот день, когда я осознала, что все это время бегу от себя! И я заглушаю этот страх, эту боль шумом аплодисментов, закулисной суетой. Я впервые могу сказать… глубина моей скорьби — бесконечна. Я всегда буду «молодцом» для него. Всегда буду на высоте своих возможностей и выше. Я стесняюсь своих слез и ранимости. Мне стыдно быть по-женски слабой. Как простить себе утрату? Я все еще жду тебя… Никогда не осознать. Никогда не смириться. Все во мне о тебе.» —Тина Кароль? #тинакароль

A post shared by Тина Кароль (@tinakarol_fantina) on


Нещодавно, в профілях фан-клубу Тіни Кароль в Instagram, розмістили дуже зворушливе повідомлення, в якому розповіла про покійного чоловіка, а також про те, як вона сама живе після трагічної смерті Євгена. Співачка зізналася, що завжди буде співати тільки для одного чоловіка, та іноді їй здається, що чоловік ще повернеться.
Також варто відзначити, що Кароль вважає за краще рідко говорити про чоловіка і не показувати слабкість. Нагадаємо, що Тіна є однією з найпопулярніших співачок України. Артистка самостійно виховує єдиного сина Веніаміна від Євгена Огіра.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here