“Засоромилась”: Анна Сєдокова подякувала своїм шанувальникам

0
443

У день народження співачки шанувальники засипали її своїми вітаннями. Анна подякувала всім шанувальникам на своїй сторінці в інстаграмі за теплі слова і зізналася, що така увага завжди її дуже соромить.
16 грудня у екс “Віагри” Анни Сєдокової був день народження. Знаменитість отримала безліч привітань і подарунків не тільки від друзів і рідних, а й від шанувальників, які просто зрушили лавину теплих слів на адресу знаменитості. Сама ж виконавиця зізналася, що така надмірна увага їй дуже приємна, але й навіть соромить.

View this post on Instagram

Спасибо ❤️ Спасибо за Ваши поздравления! Только что закончился концерт и я наконец то могу их почитать ! Урааааа ! Я так радуюсь каждому слову, каждой букве. Радуюсь моим друзьям, которые меня сегодня завалили такими тёплыми словами. Стесняюсь , когда вы делаете мне что-то хорошее дольше 15 секунд, потому что кажется, что слишком много внимания мне.) Небеса и высшая сила подарила мне Вас ❤️ Любимых детей, профессию, мои песни, публику, котрая всегда всегда поддержит. Подарили мне любовь, которая всегда делала меня сильнее и мудрее ! Подарили мне Дар чувствовать, испытывать эмоции. Быть человеком. Спасибо за этот прекрасный год в моей жизни. Точно знаю, что плохое позади, а лучшее начинается уже прямо сейчас ! Благодарна и очень люблю. Аня ❤️ И спасибо @multikov , за фото. С меня тортик ?

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on


На своїй сторінці в соціальній мережі Instagram знаменитість зізналася, що щаслива від того, що у неї є діти, друзі, улюблена робота і шанувальники. Які підтримують її не тільки в радості, але і в горі.
Сєдокова додала, що впевнена все погане у неї залишається в цьому році, а попереду її чекає тільки хороше. Фанати в коментарях у відповідь подякували Анні за її творчість і пісні, які вона дарує публіці. Крім того, багато хто оцінив фотографію, яку Сєдокова опублікувала, зазначивши, що їй дуже личить червоний колір, який підкреслює її яскравість.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here