“Зірковий час?”: Оля Полякова одразу на двох обкладинках українських журналів

0
521

Українська Суперблондинка Оля Полякова, не зважаючи на щільний концертний графік, знаходить час не лише для сім‘ї, а й на зйомки для обкладинок журналів. У червні вона прикрасить аж дві перші сторінки журнальних бестселерів в Україні.
Чарівна Оля Полякова у образі справжньої Королеви ночі знялась для обкладинки “Отдохни”, який вже можна придбати у крамницях з пресою. З червоними губами та у відвертій сценічній сукні Оля щиро посміхається з першої сторінки журналу.
У інтерв‘ю “Отдохни” зірка заявила, що збирається йти у політику. У коментарях під дописом розпочався справжній батл між противниками цієї ідеї та прихильниками. На думку хейтерів, тепер усі знаменитості приєднаються до “Зе-команди”, а ті, хто підтримав ідею Олі, переконані, що їй вдасться навести лад.


На обкладинці глянцю “Единственная” співачка зачаровує більш елегантним образом. Оля обрала класичний стриманий костюм тілесного кольору і акцентувала на червоних губах. Фани Суперблондинки вражені красою улюблениці:
“Як завжди виглядаєте неймовірно!”, “Ну прям супер обкладинка”, “Богиня”, “Нереальна красуня”, “Найкраща”, “Зірка, красуня, талановита та ще й трудяга”, “Просто вогонь!”, “Дякую вам за те, що ви така є!”.


Нагадаємо, що зірка продовжує гастрольний тур Україною під назвою “Королева ночі”. Грандіозне шоу, над яким дуже довго працювала команда артистки, збирає цілі стадіони, адже його прирівнюють вже до світового рівня якості. Наприкінці жовтня зірка дасть фінальний концерт у київському Палаці Спорту.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here