Євробачення-2017. Як все буде

0
684

Офіційна церемонія відкриття Євробачення 2017 буде 7 травня в Конгресно-виставковому центрі «Парковий».
Відповідати за церемонію відкриття червоної доріжки і старт Євробачення буде український театральний режисер Сергій Проскурня. з слів режиссера, обрана біля Маріїнського парку, тому що, локація є найкращою для проведення цього заходу.

Для представників преси кожної країни-учасниці, а також акредитованих фанів Євробачення 2017 будуть відведені спеціальні зони. Кожна делегація буде рухатися по червоній доріжці близько 40 хвилин, а саме дійство триватиме приблизно 2,5 години. У цей час представники країн-учасників будуть зупинятися для фотосесій, давати інтерв’ю і залишати автографи для шанувальників.
Після цього вони попрямують в конгрессно-виставковий центр «Парковий», де відбудеться офіційна церемонія відкриття Євробачення 2017. На даху центру кожна делегація підніме прапор своєї країни, а далі почнеться урочиста частина заходу.

На церемонії відкриття виступить Національний оркестр народних інструментів України, який буде грати попурі на хіти Євробачення минулих років і акомпанувати відомим артистам.
Відзначимо, що червона доріжка в цьому році стане найдовшою в історії конкурсу та складе 265 метрів.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here