“10 років потому”: телеведуча Лідія Таран поділилась архівним фото

0
1023

Зірка українського телебачення Лідія Таран оприлюднила чорно-біле фото зі своєї молодості. 41-річна телеведуча показала, як вона виглядала 10 років тому, завантаживши світлину на свою сторінку у Інстаграмі, де за нею стежить 60 тисяч юзерів.
“Упс, 10 років промайнуло. Але слава Богу «шутить и смеяться» і досі хочеться, тепер навіть більш усвідомлено, і більше над собою. Щоб наше почуття гумору продовжувало нам життя,” – написала телеведуча.
Однак, з фото видно, що Лідія майже не змінилась. Така ж блондинка з великими очима. Шанувальники зробили телеведучій щирі компліменти: “Неможливо бути такою гарною, тим паче з таким почуттям гумору”, “Яка ж ви неповторна. Розумниця, красуня і прекрасна мама. Ви найкраща!”, “Лідіє, ви найчарівніша телеведуча України” “Ви молодець, надихаєте!”

41-річна зірка займається йогою і вражає прекрасною формою. Що цікаво, Лідія зарекомендувала себе на телебаченні не лише як ведуча новин, а й як спортивний коментатор. У 2003 році вона отримала премію “Телетріумф” у номінації “Ведучий спортивної програми”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here