«11 років потому!»: сім‘я Бабкіних замилувала мережу ностальгійними дописами про своє вінчання

0
356

Відоме українське сімейство акторів Бабкіних зараз очікує на поповнення: вже влітку у них народиться третя дитина. Не зважаючи на підготовку та хвилювання, подружжя не забуло привітати один одного з особливою датою: 11 травня 11 років тому вони повінчалися.
На особистих сторінках у Інстаграмі зірки поширили милі фото, під якими душевно поділилися спогадами. 40-річний Сергій Бабкін показав зворушливу світлину з попередньої річниці і написав: «11 травня 2008 року о 7.00 відбулось наше таємне вінчання з @snezhana_babkina. Цьогоріч 11 травня 11 років з Дня нашої Казки. Таке буває один раз в житті!». 


Сніжана Бабкіна у Інстаграмі виявилась більш багатослівною і розповіла підписникам, що вінчання було таємним через те, що сталося воно через 4 місяці після їхнього першого поцілунку:
«Ось так швидко все сталося. За документами ми обоє були ще у попередніх шлюбах. А в нас можна було вінчатися тільки за наявності свідоцтва. В нас його не було. Але Бабкін з майбутньою Бабкіною так сильно цього хотіли! І Чудо сталося!». Акторка також показала світлину 11-річної давності, на якій вони з чоловіком дуже молоді та кумедні.

View this post on Instagram

Этому фото ровно 11 лет!!!? 11 мая 2008г мы с @babkin_official тайно обвенчались? Этот день- Наше волшебное НАЧАЛО!!!✨ Почему тайно? Я как-то писала об этом.. Венчание случилось спустя 4 месяца после нашего первого поцелуя? вот так всё быстро произошло? мы были оба ещё по документам в старых браках… а у нас венчаться можно только при наличии свидетельства о браке. У нас его не было??‍♀️ Но Бабкин с будущей Бабкиной так этого хотели!!!!!…. и ЧУДО ПРОИЗОШЛО!⭐️ 11 мая 11 лет назад! ? Все в окружении Бабкина говорили- Даём им максимум 3 года, на большее Бабкин не способен? Уже 11 лет, друзья! И Бабкин безгранично-способный!? p.s. сегодня хочу найти альбомчик с фото этого дня. Если найду, выложу их в сторис.. Всем Любви!❤️ фото Евгений Курилко #сергейбабкин #снежанабабкина #СБ #годовщина #венчание #тайноевенчание #11мая

A post shared by snezhana_babkina (@snezhana_babkina) on


Шанувальники пари почали активно вітати сімейство з такою прекрасною датою, зазначаючи, що вони – приклад для наслідування. Зараз Бабкіни виховують двох дітей, Артура і Веселину, і очікують на третього малюка. Це буде хлопчик. До слова, 33-річній Сніжані Бабкіній вдалося приховувати свою вагітність аж до сьомого місяця. Для усіх ця новина стала неабиякою несподіванкою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here