Андрій Данилко вирішив відмовитися від образу Вєрки Сердючки

0
1687

Андрій Данилко, український артист, який виступає в образі Вєрки Сердючки, оголосив про свій прощальний концерт 13 липня цього року.
Андрій анонсує грандіозний яскравий виступ артистки, яка скучила за своїми глядачами. Тому вона подарує глядачам неймовірне свято та чудовий настрій. Також можна розраховувати на нові пісні Сердючки, які мало хто чув. В майбутньому артист планує гастролювати по містах України, а після його закінчення він вирішив відмовитись від сценічного образу Вєрки Сердючки.

Андрій дякує глядачам, які любили і цінували його творчість, і дали можливість хлопцеві з Полтави отримати всенародну популярність. Епатажний образ Вєрки Сердючки глядачі бачили у виконанні Андрія Данилка з 1993 року.
1993 на конкурсі “Гуморина” Андрій уперше представив Вєрку Сердючку великій аудиторії — і вона зразу почала користуватися популярністю. Пізніше того ж року Вєрка Сердючка стає лауреатом конкурсу “Всесміх-93” у Києві. Успіх Сердючки продовжувався під час гастролей Данилка по країні — в рамках програми “Титанік” він спочатку гастролював в Києві, а пізніше і в інших містах України.
Справжня популярність Вєрки Сердючки з’явилася після того, як одна з компаній зняла рекламний ролик з її участю. Нагадаємо, що з нагоди 17-ої річниці незалежності України Президент Ющенко надав Андрію Данилку звання Народний артист України.
Крім гумористичних виступів, артист також записав велику кількість студійних альбомів і відеокліпів. У 2007 році Данилко в цьому ж образі брав участь в пісенному конкурсі “Євробачення”, і не просто брав участь, а навіть посів друге місце. Андрій Данилко, зробив успішну кар’єру в українському шоубізнесі та показав, як можна запалювати під українську музику. Дякуємо Андрію за вагомий внесок в українську музику, за гумор та чудові пісні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here