Анна Сєдакова похизувалась розкішним букетом від залицяльника

0
255

Знатна екс-учасниця культового гурту «ВІА Гра» звикла бути у центрі уваги громадськості і не тільки. Уже як двічі заміжня мама трьох дітей знається на справах любовних, що й не приховує від своїй прихильників. Разом з тим, артистка часто ділиться життєвими порадами у мережі. Цього ж разу Анна Сєдакова заговорила про квіти та чоловіків, які їх не дарують.
Співачка, що успішно займається сольною кар’єрою, ніколи не стримувала себе в епатажних публікаціях в Instagram. Особливо якщо пост стосується особистого життя. А чим вам не демонстрація приватного – світлина із приголомшливих букетом. І, що вже традиційно, Анна Сєдакова спробувала заговорити на тему дорогих подарунків, що є визначальним фактором особистості, на її думку.

View this post on Instagram

Обожаю утренние сюрпризы, но и вечерние люблю ?Обожаю тайных секретных поклонников и мужчин, которые дарят цветы . По букету всегда ясно, какой у мужчины размер . Личности ) И масштаб. И те, кто там что-то говорит про то , что цветы никогда не дарю, это фигня и они вянут. Это у вас там что-то вянет , а у тех, кто дарит девочкам цветы, всегда цветёт ??? Девочки, ведь правда ? Кто со мной согласен ставим в коментах ???????????? Пусть увидят ?

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on


Букет із понад двохсот троянд, за скромними підрахунками – такий подарунок співачці подарував таємний залицяльник. Принаймні, знаменитість на це натякає своїми довгими роздумами у тексті під фото. Складно не зауважити, що зірці буквально таки важко тримати ці квіти в руках, що й важать добрячу кількість кілограм. Загалом же, букет із трояндами неабияк вдало доповнив спортивний образ співачки.
«Обожнюю ранкові сюрпризи, але й вечірні люблю. Обожнюю таємних прихильників і чоловіків, які дарують квіти. По букету одразу стає зрозуміло, який у чоловіка розмір. Особистості. І масштаб. І ті, хто там щось говорять про те, ніби ніколи не дарують квітів, бо вони швидко в’януть. Це у вас там щось в’яне. А у тих, хто завжди дарує дівчаткам квіти, завжди цвіте. Дівчата, хіба не так?», – пояснила свою позицію Седакова у мережі.

View this post on Instagram

Приветики ? Я тут для себя выработала идеальную систему тренировок относительно моей жизненной позиции ) А позиция такова , что нужно себе позволять радоваться, баловать себя бокалом шампанского или вкусной булочкой ( мое второе имя ?). Итак, для меня идеальное время для тренировок -раннее утро. Я полтора часа утром занимаюсь и уже в 9.30 – 10 свободна. И такой себя хорошей девочкой чувствуешь, что можно себя баловать , хвалить и любить ❤️, чего и вам желаю. И ещё ! В сториз сейчас покажу это фото до фильтров и обработки . И если под ним будет много лайков и комментов , могу рассказать, в каких программах я обрабатываю фотки !?

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on


Хоча й не обійшлось без тих, хто жорстко підловив артистку на слові. «Не особистості, а гаманця», – зазначили користувачі стосовно дещо меркантильних, на їхню думку, поглядів зірки. Зрештою, більшість все рівно не припиняє захоплюватись прямолінійністю Анни Сєдакової. До того ж, не одноразово зазначають, що розмір букету таки не важливий. Значення має увага.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here