Анна Сєдокова здивувала прихильників новими фото

0
425

Анна Сєдокова не соромиться демонструвати фігуру в соціальних мережах, хоча багато хто погано оцінює її відверті знімки. Нещодавно співачка опублікувала ще один провокаційний кадр.
Навіть будучи багатодітною мамою, Анна Сєдокова не позбавляє себе задоволення провокувати аудиторію в Мережі. Час від часу 36-річна співачка з’являється на церемоніях та концертах в нарядах, що підкреслюють її апетитні форми.


Сьогодні Анна стала однією з гостей червоної доріжки премії МУЗ-ТВ. Перед тим, як поїхати в «Мегаспорт», де проходить захід, Сєдокова вирішила поділитися знімком в оголеному вигляді. На фотографії інтимні місця прикриті гітарою, яку тримає зірка. За словами співачки, її кліп на пісню «Шантарам» номінований в категорії «Краще жіноче відео».
https://www.instagram.com/p/ByaNZbGgTF7/
«Це – мета, дороговказ і саме більше бажання. Адже вперше я була номінована на цю премію 15 років тому, але так і не вийшла її отримувати. Тому що в моєму животику вже була маленька донечка, але мене туди і не запрошували. Минуло 15 років, і ось моя третя номінація. Ніколи не здавайтеся, що б і хто б вам не говорив! Скільки б років не пройшло! І я не здамся! Адже ви зі мною всі ці роки. Секретне фото, яке так чекало відповідного моменту», – написала Анна.
Сєдокова не соромиться своїх форм. Співачка переконує багатьох жінок любити себе і не прагнути до фігури моделі. Так, в одному відео Анна зізналася, що у неї є зайва вага та целюліт. Але вона намагається бути природною і не претендує на звання ідеалу.

View this post on Instagram

Друзья , мы не взяли премию в этом году.( Спасибо за поддержку! Спасибо за все эти годы. Будем работать. Будем создавать дальше . Будем творить. Спасибо @alanbadoev , за #шантарам Скоро #яжемать и впереди много всего. Разного. Я поздравляю всех с праздником ! @buzova86 с твоей энергией , она бесконечна! А я лечу к малышу с температурой (( Ведь я мама и это самое важное. Спасибо. Все будет! Просто нужно ещё больше работать! Люблю ❤️

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on


“Дорожу своєю фігурою, чесно! А як інакше? Іншої ж не буде, так що треба приймати те, що є. Всім раджу дотримуватися такої політики і максимально піклуватися про себе, балувати”, – говорила співачка.
Не так давно співачка спробувала інтервальне голодування – метод, при якому людина не їсть в певний час доби. Такі заходи Сєдокова застосовує лише у випадках, коли, на її думку, набрала зайві кілограми.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here