Артем Пивоваров великий сольний концерт в Bel étage

0
835

10 березня популярний український музикант і хітмейкер Артем Пивоваров виступить в Bel étage Concert club з великим сольним концертом. Для своїх фанатів Артем готує двохгодинне шоу-програму з full-бендом, музична частина якої складе треки з двох останніх альбомів “Стихія Води” та “Стихія Вогню”.
В трек-лист сольника з’являться хіти “Кислород”, “МояНочь”, “Зависимы“, “Собирай меня”, “Муссоны“, які вже встигли стати лідерами чартів iTunes і Shazam в країнах СНД, а кліпи – набрати мільйони переглядів на YouTube.

Артем Пивоваров: “До цього концерту ми всією нашою командою готувались півтора року, і він стане логічною кульмінацією нашої спільної роботи. На одній сцені відбувається з’єднання двох протилежних стихій – Води та Вогню. Це концептуальний LP, в якому вся моя музика дуже різноманітна, з експериментальним саундом і з’єднанням багатьох стилів. 10 березня буде, МояНочь, Наша Ночь – пекуча, музикальна, дика, стихійна!”
В музичній тусовці Артем Пивоваров закріпив за собою назву “людина-фіксінг” – артист експериментує зі стилями і, в постійних пошуках нового звучання, записує самі несподівані дуети.
За його рахунком фічерінгі з Мотом, Мішою Крупиним, Анакондаз, Анною Седковою, репером Влади з групи “Каста” та багатьма іншими. Хто з них вийде в цей вечір на сцену Bel étage з Артемом Пивоваровим, організатор – концертне агентство Magic Box і сам артист поки не афішує, але обіцяє, що це стане сюрпризом для його прихильників.
2017 рік став для Артема Пивоварова музичним проривом: він увійшов у десятку найпопулярніших українських артистів на YouTube, його треки звучать на всіх радіохвилях країни і стають саундтреками до серіалів, кліпи дивляться мільйони, а музика авторства Пивоварова завантажують альбомами.
І вже 10 березня музикант запрошує всіх своїх слухачів стати частиною нової музичної стихії на великому сольному концерті в Києві!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here