Бойфренд Анни Сєдокової провів вихідні з її дітьми

0
254

Співачка продовжує знайомити спадкоємців з баскетболістом Янісом Тіммі. Нещодавно він провів затишний вечір в компанії сина і дочки Анни Седокової. Діти залишилися в захваті від спілкування з новим коханим мами.
З тих пір, як 36-річна Анна Сєдокова перестала приховувати стосунки з 27-річним Янісом Тіммі, її мікроблог рясніє романтичними знімками. Схоже, у закоханих дійсно все серйозно, адже артистка встигла познайомити бойфренда зі спадкоємцями. “Можу сказати, що точно не стала б зустрічатися з людиною, яка не любить дітей. Він не повинен їм стати хорошим батьком – у них є тата, але повинна бути якась прекрасна гармонія і величезна симпатія”, – раніше ділилася зірка.
Тепер спортсмен все частіше проводить час у колі великої родини Анни. Так, наприклад, цими вихідними він провів в її будинку, допомагаючи 14-річній Аліні і дворічному Гектору збирати гігантську картину з пазлів. Співачка зняла миле проведення часу на відео і опублікувала ролик в мікроблозі. Пізніше Седокова почала клопотати з дітьми на кухні. Всі разом вони ліпили апетитні вареники, а потім пригощали ними Яніса.
Нагадаємо, що за плечима у Сєдокової три невдалих роману. Алінин батько – футболіст Валентин Белькевич заводив відносини на стороні, бізнесмен Максим Чернявський зі скандалом відвіз середню дочку Моніку в США, а з Артемом Комаровим артистка розлучилася незабаром після народження їхнього сина Гектора. За словами зірки, Тімма зовсім не такий, як її колишні.

Співачка відзначає, що знову готова з головою зануритися у вир ніжних почуттів. “Раніше я ніколи не вірила, – зізнається артистка. – Читаючи ці пихаті тексти, злилася, не довіряла. А потім все змінилося. Спасибі тобі”.
До слова, і репутацію Яніса складно назвати бездоганною. На початку осені баскетболіст виявився в центрі сімейного конфлікту. З’ясувалося, що він одружений і виховує маленького сина. Його дружина Сана вибухнула шквалом негатива на адресу співачки, яка, на її думку, винна у розпаді шлюбного союзу.
“Тільки що дізналася від свого чоловіка, що ми розлучилися півроку тому, – обурювалася тоді жінка. – Знаю тільки те, що півроку тому він став мені змінювати. Піклуватися для нього означає блокувати кредитні картки матері свого сина, залишати без грошей, говорити, що потрібно вимітатись з квартири з сином і жити на вулиці”.


Така поведінка улюбленого остаточно підкорило артистку. “Я намагаюся згадати події, як все розвивалося, і що ж привело мене до тебе, повинна бути якась формула успіху, адже чомусь вчать людей на всіх нескінченних тренінгах. Але я не розумію. Може, є якась особлива формула для тих, хто все робить не так?”- писала Анна.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here