Віра Брежнєва потішила фанатів пишним бюстом

0
368

У Віри Брежнєвої талант обертати будь-яку неприємну ситуацію собі на користь. Цього разу їй довелося відповідати на запитання шанувальників не тільки про свій шлюб (подейкували, що чоловік їй зраджує), але і про шлюб сестри, який давно тріщав по швах, а в цьому році подружжя вирішило розлучитися остаточно.

View this post on Instagram

После розыгрыша очень классные эмоции)) больше 15 тыс комментариев – столько желающих, столько приятных слов в ваших сторис ! Столько удовольствия от того, что к Новому Году я смогла подарить подарки даже незнакомым людям) Сначала я выбрала рандомно в прямом эфире одного человека , проверила, оба условия были выполнены )) Поздравляю ? @olga_zhurochka Но мне показалось мало ? поэтому выбрала ещё )) им оказалась @elya843 Обе девушки получают по 2 билета на мое шоу #Vэлемент 25 АПРЕЛЯ в Крокусе )) Всем спасибо за участие ! Безгранично рада тому, что вы у меня есть ♥️ А я уже готовлю новый….) ? какие пожелания ?

A post shared by Vera Brezhneva (@ververa) on


Віра на всі питання відповідала жартами, демонструючи свою життєлюбність і відмінне почуття гумору. Брежнєва довела, вона не тільки красива жінка, але й розумна.
Напередодні Нового року зірка піднесла підписникам подарунок. Вона опублікувала знімок, на якому демонструє розкішне декольте у сукні, яка оголює її плечі. На відміну від багатьох своїх колег по цеху, Віра рідко хвалиться своїми видатними формами.


Шанувальники викупали Брежнєву безліччю захоплених коментарів. Тільки кілька хейтерів зіпсували загальну картину. Вірі до сих пригадують, що вона вкрала чоловіка з сім’ї. “О, так Брежнєва додумалася відключити коменти під фото з Меладзе в обнімку. Кожен раз за вас соромно він дітей своїх повинен обіймати!!! І як ви не боїтеся тіні його дітей та їх матері? Божевільна жінка вам молитися потрібно день і ніч, а не фото такі виставляти”, -`написала одна з прихильниць артистки. Співачка на такі репліки зазвичай не відповідає.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here