Брежнєва показала рідкісне фото з Меладзе і усією своєю родиною

0
2751

Співачка привітала шанувальників з Різдвом
Віра Брежнєва виклала в Інстаграме фото, на якому зібрала всю свою сім’ю. У кадрі присутні її мама, Тамара Віталіївна Галушка, сестра Вікторія і, звичайно ж, чоловік Віри – продюсер Костянтин Меладзе, а також інші родичі (в тому числі діти подружжя від попередніх шлюбів). Мабуть, фото було зроблене вдома у Брежнєвої з Меладзе.


«Всією сім’єю вітаємо з Різдвом, – написала Віра. – Здоров’я, миру, любові та Ангела-Хранителя завжди поруч ». «Яка класна родина», «Чітка сім’я», «Такі милі», «Віра, у вас така гарна сім’я», – такі коментарі на стіні у співачки залишили шанувальники.


Судячи з усього, в союзі Меладзе – Брежнєва панують ідилія і домашнє тепло. Хоча продюсера з недавніх пір підозрюють у зрадах (недоброзичливці говорять, що чоловік крутить роман з учасницею «Віагра» Ерікою Герцег). Щоб розвіяти ці чутки, 37-річна Віра перед самим Новим роком опублікувала романтичне фото з чоловіком . Але скептики і тут не заспокоїлися, заявивши, що знімок, на якому подружжя ніжно обнімаються, був зроблений давно.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here