“Буде гаряче”: Надя Дорофеєва анонсувала вихід нового хіта

0
355

Гастролі гастролями, а нові треки не змушують на себе чекати. Здавалось би, у навушниках ще не припинили грати останні хіти від іменитого дуету «Время и Стекло», як його солістка Надя Дорофеєва уже анонсує вихід нової музичної композиції – та одразу із кліпом.
Цими днями на офіційній сторінці Дорофеєвої в Instagram дедалі частіше з’являються сторіс та публікації із натяками, немов гурт готує для своїх прихильників щось мегаграндіозне. З огляду на все, повірити у це не так вже й складно. Хоча й Позитива поки ніде не зафіксовано, Додо активно відпрацювує синхрони перед об’єктивами камер та одразу заливає результати роботи у мережу.


Після невпинних пліток, співачка таки розставила усі крапки над «і» та офіційно заявила, себто «продовження буде». Останні яскраві кадри із бекстейджу зйомок Дорофеєва прокоментувала наступним чином: «Уже робимо постановку на нову пісню Время и Стекло». Не багатослівно, зате усе нарешті стало на свої місця. Нова композиція буде, і вже незабаром.

Так чи інакше, прихильники у захваті та із нетерпінням рахують дні до прем’єри, дат якої поки не відомо. «Попа, як у Кім» й інші подібного роду відгуки полонили публікацію-анонс Дорофеєвої. Хайп таки вдався, уся увага тепер прикута до гурту «Время и Стекло». Відтак, трек обіцяє виявитись хітовим. А ще, що без жодних сумнівів, в очікуваній відеороботі буде багато танців та драйву – про що свідчать відео у сторіс Дорофеєвої.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here