“Булінг перейшов усі межі”: Фреймут не змовчала

0
11750

Екс-ревізор країни не вперше змушена реагувати на жорсткі висловлювання хейтерів у мережі. Ольга Фреймут є телеведучею скандальною, чого і не намагається змінювати. Ба більше – приховувати. Відтак, ніщо не стримало знаменитість вкотре поставити на місце своїх ненависників.

«Булінг в інтернеті перейшов усі межі: не у всіх така міцна психіка, як у мене. Когось словом можна вбити. Я проти насильства і лицемірства», – прокоментувала телевудуча своє «домашнє» фото в Instagram. А також додала: «У нас модно вигукувати про благочинність. Але дати копієчку і оголосити про це світові – мізерно та ганебно. Краще робити добро тихо, але обов’язково робити його».


Нагадаємо, не так давно шанувальників Фреймут шокував її черговий скандальний вчинок. Телезірка вирішила завітати до своїх ненависників додому та попросити, щоб кожен висловив свою неприхильність особисто. Із гостювання до своїх критикантів ведуча розпочала власне «Шоу Оля».

Без резонансу не обійшлось, хоча й після кількох епізодів популярність дещо притихла. Як результат – проект «тимчасово» закрили, оскільки українці не змогли як належне сприйняти відповідний формат. Принаймні, так Фреймут прокоментувала свою невдачу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here