“Час підвладний!”: Аніта Луценко поділилась архівним фото

0
1503

35-річна фітнес-тренерка Аніта Луценко активно веде свій блог у Інстаграмі. Тренер шоу “Зважені та щасливі” у мережі дає цінні поради прихильникам для схуднення, ділиться відео з вправами та подробицями особистого життя. Аніта опублікувала на своїй сторінці фото, якою вона була 6 років тому.
“Ох вже ці фейсбучні нагадування! 6 років тому. Добре, що я не брала участі в #10yearschallenge, був би шок-контент. Намагаюся згадати себе. Зрозуміти в чому саме відмінність внутрішнього стану,” – пише спортсменка під світлиною. Хоч і зовнішньо різниця малопомітна, Аніта дуже змінилася духовно.


Нагадаємо, що Аніта й сама побувала у тілі своїх підопічних, коли після народження доньки важила 80 кілограм. Як бачимо, зірка повернулась у свою ідеальну форму і продовжує активні заняття спортом.
Під світлиною фани почали робити компліменти улюбленій тренерці, зазначаючи, що вона лише молодшає: “Як кажуть, чим більше ягідка достигла, тим красивіша”, “Час плине, а ви стаєте тільки кращою”, “Виглядаєте просто неймовірно!”, “З віком жінка гарнішає”, “Ви шикарна!”, “Різниці у фотографіях взагалі не бачу!”, “Аніто, ви змусили час працювати навпаки? Бо судячи з фото, ви з часом молодієте”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here