Чоловік Регіни Тодоренко вразив світ неочікуваним зізнанням

0
326

Відома українська телеведуча, що уже як не перший рік живе та працює у Росії, вкотре продемонструвала світу свою можливість «встигати усе». Регіна Тодоренко не вперше доводить, що жодні турботи не стають на її шляху до образу чудової телеведучої, мами та дружини. Цього ж разу про успіхи зіркового трудоголіка заговорив ніхто інший, як її чоловік, Влад Топалов.
Незмінно, на своїй офіційній сторінці в Instagram відомий російський виконавець заявив, що «не припиняє захоплюватись своєю дружиною». Новоспечена матуся не тільки встигає виховувати сина та бути турботливою дружиною, вона ще й постійно бере участь у зйомках власного телевізійного шоу та, разом з тим, знімається у рекламних кампаніях. Чим вам не супержінка?

View this post on Instagram

Закончила сезон. Или закончили…..??‍♂️ ну, я то там особо ничего не сделал)))) но мы переживаем все вместе так или иначе. @reginatodorenko , медведь! Ты – крутой! Горжусь! Уважаю! И не перестаю восхищаться и , порой, удивляться! Твоей энергии, твоему теплу и радости! Крутая! Жму твою лапу, обнимаю, целую и поздравляю тебя и всю твою команду! С вами работать легко и интересно! Так держать! А я – всегда рядом! ?? #vladtopalov #владтопалов @prtshow #регинапутешественница

A post shared by Vlad Topalov (@vladtopalovofficial) on


На зворушливій світлині обоє, і Регіна Тодоренко, і Влад Топалов, постали у неабияк чуттєвих і буденних образах водночас. Він вбрався у звичну білу футболку, вона – у ніжно-рожевий сарафан вільного крою. Разом з тим, закохані не дивились до об’єктиву камери, а ввічі один одному. А ще – щиро посміхались, що додало до світлин особливого тепла і затишку.
Варто зауважити, що подібний пост Влад Топалов оприлюднив з нагоди завершення зйомок нового сезону проекту «П’ятниця із Регіною Тодоренко». Хоча й виконавець зауважив, що до робочих аспектів він жодним чином не причетний, на емоційний стан своєї дружини він таки вплинув. Принаймні, артист намагався повсякчас бути поруч із нею та підтримувати її у нових починаннях.

View this post on Instagram

В канун нашей свадьбы жена заставила дать интервью на все интересующие вас темы? но вышло очень даже ничего! Спасибо тебе, родная, что ты всегда…… ну, ты поняла?? а я уже в аэропорт еду…. @reginatodorenko Съёмка для @instylerussia #barracuda @barracudashoes @noone_russia ⠀ Съёмочная команда: ⠀ Фотограф: @tuponogova_volkova Стилист: @chuchuka Ассистент стилиста: Полина Чистякова Макияж и прически: @nataliaoginskaya @yac_style Продюсер: @linaisyanova

A post shared by Vlad Topalov (@vladtopalovofficial) on


«Завершила сезон. Чи завершили… Ну, я ж там особливо нічого і не зробив. Але ми переживаємо усе разом, так чи інакше. Регіна Тодоренко, ведмідь! Ти – крутий! Пишаюсь! Шаную! І не припиняю захоплюватись і, часом, дивуватись! Твоїй енергії, твоєму теплу і радості! Крута! Потискаю твою лапу, обіймаю, цілую і вітаю тебе та всю твою команду! З вами працювати легко і цікаво! Так тримати! А я – завжди поруч», – зізнається Влад Топалов.
Шанувальники ж не пропустили нагоди вкотре висловити своє захоплення ідеальною, на їхню думку, зірковою парою. Особливого ж резонансу спричинив факт того, що Влад Топалов разом зі своєю дружиною Регіною Тодоренко уже почали замислюватись про другу дитину. Обоє хочуть дівчинку. Але цікавить інше – те, наскільки впевнене подружжя у тому, що діти не є і ніколи не стануть перешкодою на шляху, кар’єрному так тим паче.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here