Дан Балан познайомив Тіну Кароль зі своєю мамою

0
1832

Людмила Балан несподівано з’явилася на “Голосі країни-10”
В рамках проєкту “Голос країни-10” відбулося незаплановане знайомство мами Дана Балана з Тіною Кароль. Зауважимо, що парі зіркових тренерів шоу почали приписувати стосунки ще з попереднього сезону, коли Дан неабияк фліртував з Тіною та проявляв романтичні знаки уваги, передає ТСН.
“Голос країни-10”: мама Дана Балана запалила сцену проєкту весільною піснею
запросили виступити маму тренера – Людмилу Балан, відому у Румунії співачку та телеведучу.

Мабуть найбільше із тренерів здивувала поява Людмили Тіну Кароль, оскільки вона точно не очікувала познайомитись з нею.
Проте саме до Тіни після виконання запальної пісні підійшла Людмила і публічно обняла її. Примітно, що жінки обмінялися компліментами і в унісон відзначили красу одна одної.

Але на цьому знайомство не закінчилось. Людмила після запитання, чи вірить вона у стосунки її сина з Тіною Кароль, заявила що не знає, як буде далі, але на всяк випадок підготувала українську весільну пісню, яку співають в той момент, коли нареченій знімають фату.
Коли артистка почала співати  “Горіла сосна, палала” Дан Балан за руку вивів на сцену Тіну і разом з іншими тренерами склав компанію матері.
Зрештою на сцені відбулося дійство, яке охрестили заручинами Дана Балана з Тіною, оскільки наприкінці весь зал скандував парі “Гірко”.
Як далі розвиватимуться стосунки зіркових тренерів “Голосу країни-10” глядачі побачать вже у прямих ефірах шоу, які через карантин було вирішено перенести та провести без глядачів у залі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here