Де і як будуть зустрічати Новий рік українські знаменитості та політики

0
576

Знаменитості та політики поділились тим, з ким і де святкуватимуть Новий рік. А також ми дізнаємось, які сукні краще одягнути на святкування. Підходить до завершення 2018, рік собаки. Сергій Бабакін заначив, що цей рік був дуже насичений, і на його думку, він вдався. Мішель Андраде ж каже, що хотіла б на Новий рік працювати. Адже все готово, не потрібно обирати сукні, міркувати, як саме відсвяткувати новорічну ніч.

Гайк Аванесян каже, що політикам слід добре обдумати, що одягнути на Новий рік. Дизайнер радить обирати яскраві кольори, не боятись бути відкритим і яскравим. Доречними будуть глибокі декольте та відкрита спина. Точно не потрібно бути скромним. Блискітки, люрекс, камінці – все це виглядатиме дуже стильно. Ще дизайнери кажуть, що Новий рік потрібно зустрічати у легкому вбранні.


На Новий рік знаменитості люблять подорожувати, тому Назар Холодницький везе обраницю в Дубаї, Сергій Бабакін планує поїхати на тиждень у Фінляндію зі сім’єю. Тетяна Донець же вирішила залишитись вдома із своїм маленьким щастям. Нардеп закликає жінок народжувати, тому що це велике щастя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here