“Дівчинка виросла”: донька Полякової поширила кадр у купальнику

0
501

Допоки зіркова матуся попрямувала у велику політику, її іменита донечка подалась до шоу-бізнесу. Про новостворену партію Ольги Полякової чув чи не кожен, зрештою, і в житті її дітей усе складається якнайкращим чином. Принаймні, 14-річна Марія із впевненістю прямує до «дорослого життя». Спершу школярка успішно взялась за блогінг, зараз же до модельної школи поїхала.
І не до абиякої, а за руку із однією з найвідоміших українських моделей у світі – з Аллою Костромічовою, вона ж очільниця школи та ведуча шоу «ТОП-модель по-українськи». Відтак, про настільки рішучий крок зіркової донечки Полякової із неабиякою гучністю заговорила мережа. Разом з тим, і власне співачка добряче розпалила полум’я чуток інтригуючими кадрами на своїй офіційній сторінці в Instagram.


Зіркова матуся чи не одразу поширила фото, на якому вона із впевненістю доручає свою доньку в руки Алли Костромічової, знатної у світі супермоделі. Тож, тепер 14-річна Марія Полякова отримала можливість уникнути типових дитячих таборів та поїхати до модельного, що розміщується на грецькому побережжі. І на «свіже» фото юної блогерки не довелось довго чекати. Разом із прибуттям, дівчинка поширила пікантний кадр у купальнику.
Що не кажи, а про модельні мрії старшої доньки Полякової натякалось ще давно. Дівчинка, що успішно займається своїм блогом, нерідко поширювала власні кадри у мережі. І складно було не зауважити, наскільки школярка викладалась в емоційному й естетичному планах на кожному із фото. Користувачі, у свою чергу, постійно зауважували, що їй дорога у моделі.


Вона туди і пішла. Ба більше – спершу вирішила пройти курс моделінгу у літньому таборі Костромічової, який уже давно із гучністю розрекламували у мережі та на телебаченні. Так чи інакше, Ольга Полякова намагається усіляко  підтримувати прагнення своєї доньки.
«Марія летить до свого першого модельного табору під керівництвом прекрасної Алли Костромічової. Доцю, будь розумницею, не згори – мастися кремом, розчісуй волосся і будь хорошою дівчинкою! Люблю!», – пояснює артистка своє рішення відправити доньку до фешенебельного табору. І, з огляду на все, у захваті не тільки школярка, але також її мама.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here