Дмитро Монатік поділився рідкісним фото із маленькими синами

0
522

Не за рідкість для зіркового бомонду шокувати мережу ексклюзивними «домашніми» світлинами, тільки-от далеко не кожен вбачає у цьому нагальну потребу. Знатний мультиартист Дмитро Монатік опинився серед тієї меншості, що воліла би мовчати про справи сімейні. Тільки зрідка у профілі виконавця з’являються ледь чіткі кадри із дітьми, цього разу трапився один із таких винятків.
Приурочив Монатік ексклюзивну публікацію до офіційного початку своєї відпустки. «Пішли у відпочинок!!! Усім вдалого завершення літа», – прокоментував артист зворушливе фото зі своїми маленькими синами. Що традиційно, на фото діти опинились спиною до об’єктивів камер, так що годі й розгледіти їхні обличчя. Лише силуети сімейного фото, і на тому шанувальники вдячні.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Ушли в отдых !!! Всем отличного завершения лета . #Мои

Публикация от Dmitriy Monatik (@monatik_official)


Один лише батько із двома маленькими синами, гірський пейзаж попереду та розкішний дерев’яний пірс позаду – загальна картинка буквально таки співвідноситься із поняттям «ідилії». Зважаючи на геолокацію, сімейство подалось на відпочинок до Туреччини, якщо бути конкретнішим – до Кемеру. І поки Монатік надалі щасливо відпочиває із дружиною та дітьми на морському курорті, підписники музиканта ніяк не можуть натішитися його фотозвітом.
«Це один із небагатьох артистів, хто піднявся вгору, але залишився з людьми, залишився людиною», – зауважують юзери. Звісно, шанувальники також не змогли стримати компліментів та побажань щасливого відпочинку у його адрес. Зважаючи на подібні висловлювання, зовсім не обов’язково «годувати» мережу новини приватними публікаціями із дня на день, цілком достатньо бодай раз, але по-справжньому відкритись світу, і цього буде достатньо.

Хто сумнівається у заявленій тенденції – варто тільки завітати до профілю Дмитра Монатіка в Instagram, й одразу все стане на свої місця. Що цікаво, попри неабияку приватність, виконавець не припиняє справляти враження неабияк відкритої та, разом з тим, душевної людини. І світ вже встиг полюбити його синів та дружину, навіть не зважаючи на те, що бачив їх на фото вкрай рідко.
Залишається тільки сподіватись, що Монатік не обійдеться лише одним фото із відпочинку. Не виключено, що незабаром у профілі артиста з’являться ще кілька публікацій, та ще й разом із дружиною. Принаймні, цього відчайдушно вимагають його підписники. Зрештою, навіть у сторіс музиканта поки з’являються винятково анонси до очікуваних концертних турів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here