Дорофеєва знову змінила зачіску – у новому кольорі

0
1216

«Чому би й ні», – без зайвих пояснень прокоментувала поп-зірка чергову зміну іміджу. Не дарма Дорофеєва жартома зазначала, що на наступний челендж «10 років потому» вона стане білявкою і, відтак, вийде повноцінне тріо «Віа Гра».


Що ж, чекати довелось не довго. Не минуло й кількох днів після, здавалось би, «несерйозного» натяку, як знаменитість знову вдалась до радикальних змін. На цей раз співачка спробувала поекспериментувати із кольором. Платиновий блондин – таких змін не чекав ніхто.

View this post on Instagram

Why not ?

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) on


Відтак, шанувальники зірки поділились на два ворожі табори – тих, хто «за» такі раптові зміни, і тих, що категорично «проти». Але, зважаючи на кілька наступних сторіс, Дорофеєвій новий образ до вподоби. А думка громадськості – річ аж надто непостійна.
Вперше своїм новим іміджем співачка поділилась на своїй офіційній сторінці в Instagram. Хоча, не варто забувати, що Дорофеєва уже встигла приміряти образ білявки – ще під час зйомок кліпу до мегахіта «Песня про лицо».

Раптовими змінами зачіски поп-зірки теж нікого не здивуєш. Упродовж своєї співочої кар’єри дівчина пробувала і яскраво-рудий відтінок, і омбре на довге волосся, і каре під глибокий шатен, і навіть афро-кучері. Хтозна, як довго протримається у кадрі її черговий образ. Та й взагалі чи не виявиться він одноденною спробою хайпанути.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here