Дружина Монатіка похизувалась зворушливими кадрами із дітьми

0
956

Хоча й особисте життя мультиартиста завжди трималось у таємниці, таки інколи приватне переходить до категорії публічного. Особливо ж це стосується публікацій у соціальних мережах. Як відомо, Монатік неабияк зрідка демонструє світу фото своїх дітей та дружини. Цими днями трапився подібний виняток – дружина Монатіка поширила кадри із дітьми.
І трапилось це не випадково, а буквально за кілька днів до сольного концерту артиста «Love it Ритм», що на стадіоні у Києві. Не дивно, що відправилась на допомогу із підготовкою дійства ціла сім’я невтомного хітмейкера. Звісно, була і дружина, і двоє маленьких дітей. Усі вони, з огляду на кадри, неабияк підтримали Монатіка перед настільки важливим днем.


Останнім часом виконавець усе рідше бачиться із близькими, зважаючи на насичену концертну програму. Відтак, його кохана дружина Ірина Демічева вирішила потішити свого чоловіка та привести до концертного павільйону синів. З огляду на все, подібний вчинок неабияк припав до душі Монатіку, про що свідчать кілька зворушливих світлин на офіційній сторінці Демічевої в Instagram.
«Група підтримки прибула на репетиційні Павільйони. Монатік, залишилось шість днів і, нарешті, прийде цей довгоочікуваний день», – підписала молода матуся зворушливу публікацію у мережі. Навіть не зважаючи на те, що облич малюків, традиційно, не видно, фото вийшли дуже навіть милими та душевними. Потрапив до імпровізованого сімейного кадру і власне Монатік.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

В ожидании чуда???❤️?〽️〽️ #MONATIKзвучит

Публикация от IrinaDemicheva (@irinademicheva)


Прихильники іменитого подружжя чи не одразу взялись за коментування. Не знайшлось того, кому подібна публікація не припала до вподоби. Користувачі наголосили на тому, що діти таки підросли. І, певно що, для Монатіка саме вони вважаються найціннішими глядачами. Що цікаво, дружина виконавця і без відео не обійшлась – у тому ж пості.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here