Джамала поділилась ексклюзивним кадром із сином та чоловіком

0
721

Знатна українська артистка попри свою популярність не поспішає розкривати подробиць особистого життя. Світ лише нещодавно побачив обличчя чоловіка Джамали, і на цьому прихильники вдячні. Здавалось би, не так давно співачка вперше оприлюднила фото із сестрою, як знову наважилась поділитись інтимним. Підписники і досі не можуть вгамуватись від побаченого та активно обговорюють публікацію у мережі.
Нічого неймовірного, лише рідкісне сімейне фото на офіційній сторінці зірки в Instagram. Менше з тим, кадр у фотоблозі зазнав неабиякої популярності буквально миттєво, адже світ так давно не бачив ні чоловіка Джамали, ні її маленького сина. Хоча й дитячі знімки на сторінці співачки з’являються доволі таки часто, нічого лукавити. Фотографіями сім’ї у повному складі артистка ділиться значно рідше.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Кожен день буде найкращим, якщо починати його з найріднішими.❤️ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Якщо ви не вдома, відкладіть усі справи та просто зараз зателефонуйте близьким.??? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ До речі, що вам зручніше зателефонувати чи відправити голосове повідомлення? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Особисто я, з появою телеграму, зловила себе на тому, що мені дуже зручна саме така форма повідомлень. Ти наче постійно пишеш твір, розповідаючи про те, чи інше своїм близьким, друзям, колегам по роботі. Вам знайоме таке відчуття?? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Хоча, при цьому, я маю важливу традицію – телефонувати батькам кожного дня. Для когось це може бути перебір і їм достатньо поспілкуватися з рідними кілька разів на тиждень. Але, як на мене, це так кльово, коли не дивлячись на відстань, ти можеш почути їхній голос, дізнатися як у них справи, поспілкуватися. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Неважливо як, в якій формі це буде: голосове повідомлення чи дзвінок. Головне знайдіть час та поговоріть зі своїми близькими, приділіть їм свій час.? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Photo: @karpiy ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #jamala #familytime

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)


Не виключено, що уся справа у постійних гастролях, через які знаменитість не так вже й багато часу проводить із найріднішими. Таке вже зіркове життя. Зрештою, від цього маленькому Еміру-Рахману уваги не бракує. Ні для кого не секрет, що зіркові матусі носяться із своїми дітьми по гримерках, де ті й підростають. Що ж, більшість малюків можуть про подібне лише мріяти, як би про це не бідкались імениті мами.
Що ж, не зважаючи на простоту кадру, загальна атмосфера видається невимушеною та теплою. Джамала взяла свого вже й не такого маленького сина на руки, тим часом, як її чоловік, він же Сеїт-Бекір Сулейманов, став поруч із своєю люблячою дружиною. Звісно, не обійшлась співачка і без промовистого підпису під фото, якому можна завдячувати загальній душевності публікації.


«Кожен день буде найкращим, якщо починати його з найріднішими», – коментує Джамала сімейний кадр із чоловіком та сином. Прихильники ж не можуть натішитись «затишною» публікацією та просять, щоб зірка ділилась подібним частіше: «Найщиріша і найдобріша зіркова сім’я», «Викладайте фото з сім’єю частіше і трохи більше, ви шалено милі».
Артистка ж тим часом зазначає: «Якщо ви не вдома, відкладіть усі справи та просто зараз зателефонуйте близьким… Хоча, при цьому, я маю важливу традицію – телефонувати батькам кожного дня. Для когось це можу бути перебір і їм достатньо поспілкуватися з рідними кілька разів на тиждень. Але, як на мене, це так кльово, коли, не зважаючи на відстань, ти можеш почути їхній голос дізнатися, як у них справи, поспілкуватися».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here