Джамала вразила мережу відвертим зізнанням (ФОТО)

0
374

Найкраща виконавиця року за версією української музичної премії YUNA-2019. Вона, Джамала, одна із небагатьох вітчизняних артисток, яким не те, щоб вдалось потрапити на сцену «Євробачення», вона зуміла вибороти за кордоном найпрестижнішу нагороду Європи у сфері музики. Втім, крапки на цьому українка-девіс-татарка ставити не планує.
Джамала уже не вперше гучно заявляє про себе як жінку, що впевнено рухається до власної цілі не зважаючи ні на що. Жодні перешкоди не були для співачки реальними проблемами на кар’єрному шляху. Навіть вагітність та народження первістка не змусила артистку поставити крапу. Ба більше – зробити паузу.

View this post on Instagram

YUNA-2019 – «Виконавиця року»! ?? ⠀ ⠀ Дякую за цю нагороду! Знаєте, насправді дуже важко кожному музиканту робити музику в Україні, щоб вона була представлена на високому рівні у всьому світі. Але ми всі, українські музиканти, намагаємося, працюємо. Не забувайте підтримувати своїх улюблених виконавців. Я дуже вдячна своїй сім`ї, своїй країні, своїй команді @enjoy.records Дякую вам, мої друзі, мої слухачі, мої шанувальники! Ви завжди мене підтримуєте, надихаєте, мотивуєте ❤️ ⠀ Вчора був надзвичайний вечір! Було приємно побачити своїх друзів та колег. Ще раз вітаю всіх переможців YUNA! ⠀ ⠀ Не пропусти телевізійну версію! Ми приготували спеціальний номер для #YUNA, його зможете побачити на каналі «1+1» 29 березня! ⠀ #джамала #jamala #yunamusicawards #yuna2019

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on


Вона зупинилась всього лише на мить, ніхто навіть і не помітив. Та одразу продовжила рухатись далі. Як результат, після перемоги на «Євробаченні» її підстерегла ще одна перемога. На цей раз, на рідних просторах. Вона стала кращою українською виконавицею року, це із впевненістю визнали судді премії YUNA-2019.
Сьогодні ж співачка поділилась із прихильниками неочікуваним зізнанням. До вражаючого кадру із залаштунків одного з концертів Джамала додала довжелезний текст, у якому висловила усі свою почуття та внутрішні переживання.

View this post on Instagram

Хочу розказати вам історію, пов’язану з цим кадром для @harpersbazaarukraine Задумом фотографа Дмитра Гончарова було спіймати момент, коли я чекаю момент виходу на сцену. Ще тебе ніхто не бачить, ти наодинці з собою. Він розпитував мене: «Про що ти думаєш в цей момент? Думаєш про людей, які прийшли на твій концерт? Чи твої думки десь далеко?» І я відповіла, що завжди намагаюсь звернутися подумки до кожного слухача. А ще прошу у Бога, аби він дав мені сили, любові й тепла, якими я можу поділитися з кожним слухачем мого концерту. Фото: Дмитро Гончаров; стиль: Олена Софієнко; макіяж: @tina_antonenko_makeup ; Зачіски: Денис Яроцький; Асистент стиліста: Анна Маломедова; Арт-директор: Антоніна Латайко; продюсер: Олександр Кутовий #harpersbazaar #jamala

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on


«Хочу розповісти вам історію, пов’язану з цим кадром. Задумом фотографа було спіймати момент, коли я чекаю миті виходу на сцену. Ще тебе ніхто не бачить, ти наодинці з собою. Він розпитував мене, що я думаю у такий час. І я відповіла, що завжди намагаюсь звернутись подумки до кожного слухача. А ще прошу у Бога, аби дав мені сили, любові й тепла», – зізнається Джамала.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here