Джамала зворушливо привітала сина із першим днем народження

0
431

Вона не тільки одна із небагатьох українських виконавиць, що зуміла вибороти перемогу на європейській сцені. Не обійшлась Джамала також престижною музичною нагородою YUNA-2019 у номінації «краща співачка року». Вона ще й неймовірна мама, що неодноразово доводить це своїм шанувальникам.
Здавалось би, не так давно. Але часу таки минуло. Точніше, аж рік тому іменита українська співачка народила свого первістка, Еміра-Рахмана. З того часу Джамала намагалась мовчати про своє щастя. Відтак, світлини із малюком з’являлись у соціальних мережах дуже зрідка.


Хоч і музичну кар’єру зірка на паузу не поставила, із суддівства співочого проекту «Голос країни» новоспеченій матусі таки довелось піти. Так чи інакше, усе це не дарма. Попри свій і без того насичений графік, жінка виокремлює вдосталь часу на виховання маленького сина. І сьогодні у родині Джамали трапилась ще одна урочиста подія – малюку виповнився один рік.
Про радісну подію артистка чи не одразу сповістила на своїй офіційній сторінці в Instagram. Мало того, що написала кілька неабияк зворушливих слів. Джамала і кілька приватних світлин із сином не забарилась показати світу. Як результат – громадськість зворушена.

А сама ж матуся із гордістю заявляє: «Ти з’явився на світ дуже вчасно і перевернув моє життя з ніг на голову! Зараз важко уявити, що колись я жила без тебе. Я неймовірно щаслива, що ти наш син. З першим роком, Емір-Рахман!».
Варто зазначити, що кадрами із малюком артистка не обійшлась. Джамала висвітлила також кілька сімейних фотографій зі своїм чоловіком, що не менш ексклюзивно. Не дивно, що з боку прихильників миттєво полилась хвиля вітань та компліментів. Публікація таки вийшла зворушливою та душевною.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here