Фреймут назвала інтернет “анархією” для підлітків

0
409

Іменита та не менш скандальна українська телеведуча відзначається активною діяльністю у своєму блозі в Instagram. Втім, мовиться зовсім не про «особливі» фотопублікації. Шанувальники Ольги Фреймут звикли, що знаменитість не вперше ділиться своєю особистою, навіть якщо аж надто категоричною думкою.

View this post on Instagram

— У чому основна проблема сучасних підлітків? Вони в наш час мають дуже багато можливостей, та їм здається, що нічого не треба досягати. Це не стосується заможних сімей. Подумайте, всі мають змогу жити в інтернеті, там уседозволеність, анархія… У підлітка психіка ж іще не сформована, а йому доводиться орієнтуватися у величезному океані інформації, впливів, певних інфлюенцій. Коли ти ще не особистість, а твоя мораль хитка, у тебе немає опори, і ти пливеш океаном, не річкою, то неминуче, що трапляється. . #ОльгаФреймут #Фреймут

A post shared by Ольга Фреймут (@freimut.news) on


Не тільки про подробиці сімейного життя із «новим» чоловіком та деталі виховання дітей розповідає телеведуча. Екс-Ревізор країни наважилась назвати інтернет «анархією» для підлітків. Шокуюче? Але українська знаменитість не звикла змовчувати про те, що «накипіло».
У своїй черговій інстапублікації Фреймут заявила, у чому вбачає основну проблему сучасних підлітків. Безліч можливостей і жодних цілей – Перша Панянка країни переконана, що справа саме у цьому.

«Це не стосується заможних сімей. Подумайте, всі мають змогу жити в інтернеті, там уседозволеність, анархія… У підлітка психіка ж ще не сформована, а йому доводиться орієнтуватися у величезному океані інформації, впливів, певних інфлюєнцій. Коли ти ще не сформована особистість, а твоя мораль хитка, у тебе немає опори, і ти пливеш океаном, не річкою, то неминуче, що трапляється».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here